Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Michaela Štoudková už nevypadá jako rozkydlé prase! Svoji sexy postavu si drží!

Tohle se Míše fakt povedlo!
+ Dalších 6 fotografií
Obyčejná holka z Chomutova se jednou přihlásila do České Miss a posléze se zapsala jako úspěšná modelka v nákupních centrech. Lidé se jí smáli, že má odpornou postavu. Dneska se už může smát ona jim.

Modelka a blogerka Michaela Štoudková (31) se už víc než modelingu věnuje blogování, a to společně s kamarádkou a kolegyní Nikol Moravcovou (30). Možná je to dnes i škoda, protože poslední dobou má tato slečna lepší postavu než například před jedenácti lety, kdy tehdy bojovala o titul Miss ČR a stala se II. Českou vicemiss 2005 . Takovou postavu, jako má teď, opravdu před lety ani zdaleka neměla. Před třemi lety se Míša dočkala obrovského posměchu všech známých modelek z českého showbyznysu. Kvůli tomu, že si vůbec dovolila vylézt na molo s totálně rozkydlým zadkem, který byl jako obří rosol s celulitidou dohromady.

Dnes se ale Míša už tomuto starému trapasu může jen a jen smát. Začala pořádně na své figuře makat a dnes má tělo jako skálu. Po rozkydlém zadku není už ani památky a dnes se Míša pyšní krásným a pevným zadečkem! Tím se jí také markantně zvýšilo sebevědomí a možná i proto momentálně na své sociální sítě hází jednu polonahou provokativní fotku za druhou. Co k tomu dodat, pohled je to vážně pěkný.

A jak se vlastně Míša o svou sexy postavu stará? „Pravidelně běhám, prakticky denně. Mám dokonce i oblečení určené pro běh na zimní sezonu. A to termotrika, nákrčník, čepici nebo taky teplé rukavice,“ svěřuje se Míša svým fanouškům, kteří ji pravidelně sledují na jejím blogu.

Co k tomu dodat. Snad jen to, že Míše přejeme, ať jí takovéto sportovní zapálení vydrží co nejdéle.

Mohlo by vás zajímat

Další články