Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Michaela Štoudková už nevypadá jako rozkydlé prase! Svoji sexy postavu si drží!

Tohle se Míše fakt povedlo!
Zdroj: extra
+ Dalších 5 fotografií
Obyčejná holka z Chomutova se jednou přihlásila do České Miss a posléze se zapsala jako úspěšná modelka v nákupních centrech. Lidé se jí smáli, že má odpornou postavu. Dneska se už může smát ona jim.

Modelka a blogerka Michaela Štoudková (31) se už víc než modelingu věnuje blogování, a to společně s kamarádkou a kolegyní Nikol Moravcovou (30). Možná je to dnes i škoda, protože poslední dobou má tato slečna lepší postavu než například před jedenácti lety, kdy tehdy bojovala o titul Miss ČR a stala se II. Českou vicemiss 2005 . Takovou postavu, jako má teď, opravdu před lety ani zdaleka neměla. Před třemi lety se Míša dočkala obrovského posměchu všech známých modelek z českého showbyznysu. Kvůli tomu, že si vůbec dovolila vylézt na molo s totálně rozkydlým zadkem, který byl jako obří rosol s celulitidou dohromady.

Dnes se ale Míša už tomuto starému trapasu může jen a jen smát. Začala pořádně na své figuře makat a dnes má tělo jako skálu. Po rozkydlém zadku není už ani památky a dnes se Míša pyšní krásným a pevným zadečkem! Tím se jí také markantně zvýšilo sebevědomí a možná i proto momentálně na své sociální sítě hází jednu polonahou provokativní fotku za druhou. Co k tomu dodat, pohled je to vážně pěkný.

A jak se vlastně Míša o svou sexy postavu stará? „Pravidelně běhám, prakticky denně. Mám dokonce i oblečení určené pro běh na zimní sezonu. A to termotrika, nákrčník, čepici nebo taky teplé rukavice,“ svěřuje se Míša svým fanouškům, kteří ji pravidelně sledují na jejím blogu.

Co k tomu dodat. Snad jen to, že Míše přejeme, ať jí takovéto sportovní zapálení vydrží co nejdéle.

Související články

Další články