Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Michaela Ochotská v plavkách je stále v KURZU! Rozvodová bitva s Rosolem už začíná!

Zdroj: profimedia, Instagram
+ Dalších 31 fotografií
STOP všem smutkům! Takhle zní nové heslo zhrzené manželky Michaely Ochotské. A jak to dělá? To se právě teď dozvíte...

Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (32) podle všeho podala žádost o rozvod a nyní se s tenistou Lukášem Rosolem (31) uvidí nejdříve u soudu. Vypadá to, že už se se vším vyrovnala a opět je zase spokojená. Depresivní fotky jsou ty tam a dnes na jejích sociálních sítích vidíme jednu pozitivní fotku za druhou.

V poslední době má Míša opět jiskru v oku, a dokonce se už ani nebojí sdílet fotky se svým roztomilým synem Andrém (2). Jestli je v jejím životě nový muž, to zatím není známo. Ale podle blízkých přátel této pěkné blondýnky zatím žádný nový muž na obzoru není. Míša musí znovu nalézt důvěru v muže a to možná chvíli potrvá.

Naposledy se svým fanouškům předvedla v sexy plavkách v bazénu, kam s malým Andrém vyrazila. Míša má štíhlou postavu, na jejím těle není kvůli stresu ani gram tuku, a tak nemá problém své tělo předvést v celé své kráse. Naštěstí ve fitku už trochu svalové hmoty nabrala, a tak už nevypadá, že by každou chvíli měla omdlévat.

K samotnému rozvodu se moderátorka ani tenista zatím nechtějí vyjadřovat. V domě v Uhříněvsi už ani jeden z nich nebydlí a luxusní vila bude podle všeho brzy na prodej. Míša stále bydlí v domě, který si pořídila před manželstvím s Rosolem, a tenista si koupil byt v blízkosti pražské Štvanice. S velkou pravděpodobností bude u rozvodového stání velká bitva o majetek...

Související články

Další články