Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Michaela Ochotská ukázala odhalený zadek! Jeho dokonalost má ale chybu! Poznáte jakou?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 32 fotografií
Michaela Ochotská (32) v posledních týdnech hodně trápí své tělíčko v posilovně a první výsledky se zjevně dostavily. Alespoň soudě podle snímku, kterým se Míša aktuálně pochlubila. Ukázala totiž svůj zadeček, který je opravdu ve skvělé formě... Jenže má jednu chybičku! Jakou?

Bývalá hvězda zpravodajství TV Nova prošla těžkou fází života. Rozpadlo se jí manželství a zůstala na vše sama, tedy se synem Andrém. Dlouho se ale netrápila a deprese a smutek začala léčit v posilovně. A jak to vypadá, první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Míša odhalila svůj pevný a skvěle formovaný zadeček v plavkách, který má ale jednu zásadní chybu. Tušíte jakou?

Koho napadlo, že Míšino pozadí postrádá opálení a v bílé barvě tak nějak působí, že se bývalá moderátorka s nadsázkou opaluje na ostrově zvaném „mouka“, trefil do černého. Nicméně bloňdatá kráska se má opravdu čím pochlubit a snímek její prdelky potěší mnoho mužů. Nelze pochybovat ani o tom, že se pro příště Míša polepší a skočí si na solárko…

Záhadou je, kdo Míšu fotil. Jestli šlo o kamarádku či nápadníka, to ukáže Míšin Facebook nejspíše brzy…

Související články

Další články