Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Michaela Ochotská o soukromí: André je vymodlené dítě. Dnes mě živí Instagram

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
ROZHOVOR
Osobní život Lukáše Rosola (34) a Michaely Ochotské (34) byl donedávna mediální kauzou číslo jedna. Oba rodiče malého Andrého (4) se v poslední době setkávali především u soudu, kde řešili výchovu syna. Jenže jak se lidově říká, čas zahojí všechny rány a nejinak to je i v případě exmanželů. Půvabná Michaela v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak dnes žije a jak vzpomíná na dobu, kdy se před 10 lety poprvé objevila na obrazovce coby moderátorka zpravodajství největší tuzemské televizní stanice.

V prosinci 2008 jste měla premiéru coby moderátorka zpravodajství na televizi Nova. Jak na období, kdy se z vás stala velmi výrazná tvář nejsledovanější televize, vzpomínáte?

Den před mými narozeninami jsem se poprvé objevila na obrazovce a pak jsem na Nově vlastně vydržela dlouhých pět let. Na tu dobu vzpomínám ráda. Bylo to krásné období, protože se mi de facto splnil můj sen. Vždy jsem chtěla moderovat televizní noviny. Celé období v televizi jsem si užila.

Než jste se ale stala moderátorkou, zazářila jste v televizním seriálu Pojišťovna štěstí…

Měla jsem krásnou roli Ediny Krásové, kde jsem hrála dceru Jaromíra Hanzlíka. Byla to pro mě velká čest, zahrát si po boku takových legend, jakými jsou třeba pan Hanzlík nebo paní Jirásková.

Po herecké zkušenosti a profesi moderátorky vám do života přišla velká láska.

Ano, následně jsem skončila v televizních novinách a plně jsem se věnovala svému osobnímu životu. Narodil se nám s Lukášem syn a můj život se zcela změnil jiným směrem.

Jak dnes ale žijete? Mateřská vám skončila…

Na plný úvazek jsem stále šťastnou maminkou. Dítě jsem si hrozně přála… Adreásek je vymodlené dítě, protože to nešlo všechno úplně lehce. A když se nám syn narodil, tak jsem byla pevně rozhodnutá, že si chci roli maminky užít naplno a věnovat se mu, což dělám doteď a jsem opravdu šťastná.

Jak to máte s prací?

Občas moderuji, když je nějaká zajímavá pracovní nabídka. Takže s moderováním jsem zcela neskončila. A vydělám si i díky sociálním sítím, kde spolupracuji s určitým okruhem klientů, což je pro mě příjemné a díky tomu se mohu intenzivně věnovat výchově syna.

Manželství s Lukášem Rosolem vám bohužel nevyšlo. Přišly nějaké soudní spory. Dnes se vše urovnalo?

Řekla bych, že vše je snad na dobré cestě…

Mluví se také o tom, že máte nového partnera…

Momentálně jsem spokojená (směje se).

Co jste možná o Michaele Ochotské nevěděli:

  • Od prosince 2008 moderovala hlavní zpravodajskou relaci TV Nova Televizní noviny. Pracovala ve dvojici s Pavlem Dumbrovským.
  • 13.ledna 2015 se jí narodil syn André, kterého má s tenisovým reprezentantem Lukášem Rosolem.
  • Sňatek páru proběhl 13. července 2015 na farmě Andreje Babiše Čapí hnízdo v Olbramovicích. V prosinci 2016 manželé oznámili odloučení. Rozvod proběhl v listopadu 2017.

Související články

Další články