S ohledem na syna Míša nechce upřesnit nic o rozvodu, ani jak tenista bude svého syna vídat. „Už je to staré tři čtvrtě roku, máme každý svůj život,“ svěřila nám bývalá moderátorka nejsledovanější tuzemské stanice v Česku, která moc dobře ví, že i když se asi oba snažili, prostě jim manželství nevyšlo. Rosol aktuálně randí s novou partnerkou Petrou Kubinovou, bývalou tenistkou, Míša se měla údajně zakoukat do fotbalového obránce. Ovšem nový vztah nepotvrdila.

Mezi partnery došlo k něčemu, co zkrátka do manželství nepatří. „Nejsou to pěkné věci. Nebudu se o nich bavit, to je jen mezi námi. A to s ohledem na syna, pro kterého chci, aby Lukáš vždy byl ten nejlepší táta na světě,“ vysvětlila Míša, která si moc dobře uvědomuje, že aktuální spory s Rosolem musí vyřešit tak, aby se co nejméně dotkly jejich společného syna Andrého.

I když se manželství Ochotské a Rosolovi nepodařilo udržet, oba věří, že v budoucnu k sobě najdou přátelskou cestu a jejich vztahy budou na sousedské úrovni. Jejich syn je totiž hodně velký důvod, aby se rozvedli důstojně.