Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michaela Ochotská a pohledný fitnessák Pavel: Jenom spolu trénujeme svaly

Michaela Ochotská a pohledný fitnessák Pavel: Jenom spolu trénujeme svaly
Zdroj: Instagram P. Šalitroše, youtube.com
+ Dalších 10 fotografií
fotogalerie
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (35) žije v Bruntále a vůbec se nenudí. Jako první jsme vás informovali o krátkém vztahu s porotcem show MasterChef Přemkem Forejtem (33). Další nápadník Tomáš se dokonce rozvedl a prodal byt. Fanynky na Instagramu sledují také její cviky s pohledným trenérem Pavlem. Co ti dva spolu mají?

Bývalá moderátorka TV Nova opustila Prahu a přestěhovala se do Bruntálu. Zdálo se, že Ochotská sejde z očí. Ale díky Instagramu ji pořád sledují fanoušci a fanynky. A Ochotská se v Bruntále rozhodně nenudí.

Nejdříve si začala románek s policistou Tomášem. Vypadalo to, že spolu mají krásný vztah a časem vytvoří rodinu. Chybičkou bylo, že Tomáš byl ženatý. Jeho šokovaná manželka se o nevěře dočetla z novin Když koukala na společné fotky Ochotské a svého manžela, cloumaly s ní silné emoce.

Forejt je rád za konec

Další na scéně byl porotce show MasterChef Přemek Forejt. Ten prozradil, že pár schůzek proběhlo. "Párkrát jsme se viděli, nějaké rande proběhlo. Ale nevyšlo to. Beru to jako uzavřenou kapitolu. Nebylo to nic vážného. Nerad se bavím o soukromí a jsem rád, že to skončilo," uvedl pro eXtra.cz sympatický porotce.

Informace o tom, že Míša svedla ženatého policistu a zároveň chodila na randíčka s Forejtem, vyprovokovaly mnoho žen v Bruntále. Některé fanynky pak začaly psát, že Ochotská to táhne i s pohledným trenérem Pavlem Šalitrošem. "Ona by ho chtěla, on má ale holku," tvrdily hlasy z Bruntálu. Další fanynky psaly, že Pavlovi a Míše to spolu moc sluší.

Tady ale o milostný románek nejde. Pavel Šalitroš a Ochotská spolu jen cvičí. Spojují je společné projekty. "Míša je kamarádka, občas spolu cvičíme, ale nejsme spolu," uvedl sexy svalovec pro Blesk.cz.

Exmanžel Ochotské Lukáš Rosol (34) tak může být v klidu. Fitnessák Pavel není dalším partnerem Ochotské, ale jen dobrým kamarádem a trenérem.

Rosol se bojí o syna

"Nevím, co bych k tomu měl říct. Nevnímám to úplně kladně, na druhou stranu je to ale její věc. Mně jde jen o to, aby se to dotklo co nejméně malého a aby to moc nevnímal. Nebude to asi úplně lehké," uvedl Rosol v rozhovoru pro TV Prima, když se ho ptali, jak Ochotskou nyní vnímá. Více jsme psali zde. "Já se o soukromí stejně nebavím, střežím si ho,“ uvedla v minulosti Ochotská, když jsme se jí na její bruntálský život zeptali.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy