Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Michaela Nosková dostala záchvat, přestala dýchat a skončila v nemocnici: Co se stalo?

Míša Nosková má propadlé tváře a lezou jí žebra!

Zpěvačka Michaela Nosková (30) skončila v nemocnici Na Homolce, když dostala astmatický záchvat a začalo se jí špatně dýchat. Na akutní interně musela čtyři hodiny čekat, než ji ošetřili.

Po vyšetření lékaři Míše diagnostikovali astma a bronchitidu. „Dali mi kortikoidy v infuzi, nějaké látky na roztažení průdušek, antibiotika a bombičky na akutní záchvat a na prevenci,“ svěřila se zpěvačka, která si už před pár dny při prvním záchvatu musela volat sanitku. „Podruhé už mi to připadalo blbé, tak jsem jela raději přímo na internu,“ uvedla Nosková. Přestože čekací doba byla tak dlouhá, zpěvačka si tamní personál pochvalovala.

Nosková teď bude muset několik dní ležet v posteli a zotavit se z nemoci, než opět nastoupí do práce. Navíc má v plánu plastickou operaci prsou, se kterými není spokojena poté, co zhubla téměř dvacet kilo. Na podobné parády si ale teď nějakou chvíli počká.

Mohlo by vás zajímat

Další články