Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Michaela Mašková porodila na své 34. narozeniny: S partnerem dali holčičce netradiční jméno

Michaela Mašková dala dceři netradiční jméno.
Zdroj: Se souhlasem M. Maškové
+ Další 3 fotografie
Jméno

Michaele E.G. Maškové, podnikatelce, influencerce a ředitelce nadačního fondu, se povedl opravdu husarský kousek. Těhotenství dokázala tajit až do 9. měsíce a to, že očekává vytouženého potomka, sdílela se svými fanoušky na Instagramu až teprve pár týdnů před porodem. Holčička Mediell Aurellie se navíc narodila na její 34. narozeniny.

Influencerka a podnikatelka Michaela Mašková dokázala utajit porod neuvěřitelných devět měsíců. S partnerem, bývalým olympijským reprezentantem Lubošem Jírou, se s krásnou novinkou pochlubili až na začátku prosince.

Tehdy Mašková na Instagramu napsala: "9 měsíců nejkrásnějšího tajemství. Děkujeme všem nejbližším, kteří věděli a respektovali naše tajemství. Rovněž děkujeme všem, kteří nám byli po celý čas oporou." K textu přidala fotografii, na níž jí její partner dává pusu na těhotenské bříško.

Vysvětlila význam jména

Vytouženou dcerku nakonec Mašková porodila 11. ledna 2023, v den svých 34. narozenin, a pojmenovala ji velmi netradičně - Mediell Aurellie. "Není nic krásnějšího, než se poprvé probudit jako kompletní rodina vedle svého čerstvě narozeného miminka. Děkujeme ti, že sis nás vybrala a udělala z nás kompletní rodinu. Jsi po všech směrech naprosto dokonalá a šikovná od první vteřiny na tomto světě. Slovy nejde popsat naše štěstí, vděčnost, lásku a pokoru, kterou cítíme," napsala na Instagramu.

K příspěvku také připojila, jaký má vlastně vybrané jméno význam. "Mediell je jméno Anděla. Medi je Věštkyně. Aurellie znamená zlatá a Auri znamená Aura," vysvětlila.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy