Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michaela Kuklová statečně čelí rakovině: Dojemný vzkaz od princezny Jasněnky

Michaela Kuklová statečně čelí rakovině: Dojemný vzkaz od princezny Jasněnky
Zdroj: archiv Michaely Kuklové, Filmové studio Barrandov
+ Dalších 7 fotografií
bojovnice
Jsou to dva měsíce, co Michaela Kuklová (52) přiznala boj se zákeřnou rakovinou prsu. Od té doby už přišla při operaci o obě ňadra. Herečka válčí s nemocí statečně a sama říká, že všechno dobře dopadne. Začátkem dubna opustila partnera Josefa (40), aby se mohla soustředit na sebe a syna Románka (11). Teď princezna Jasněnka z karantény vyslala dojemný vkaz!

Kuklová se opět ozvala fanouškům a její vzkaz vhání slzy do očí. "Víc než rodiče mě vychovala společnost. Za to, že mám sílu se smát, i když se mi chce brečet, hrát, i když cítím bolest, a jít dál s optimismem a vírou, ať se mi v životě děje cokoliv, vděčím vám, lidem," napsala oblíbená herečka na Instagramu.

Představitelka pohádkové princezny Jasněnky oznámila na konci února, že bojuje s rakovinou. V dubnu musela jít pryč obě ňadra..

.

"Podstoupila jsem operaci obou ňader a odebrání dvanácti uzlin. Když vše dobře půjde, jen se zařadím mezi ženy, co mají silikony. Léčbu mám zatím pouze hormonální," svěřila se Míša.

Rozchod

Aby se mohla plně soustředit na boj s nemocí, dokonce se vzdala dvoletého vztahu. S podnikatelem Josefem Wittnerem se rozešla v dobrém, prý rozhodnutí pochopil. "Je to dobrý kluk a jsem vděčná, že jsem takovou lásku mohla zažít,“ řekla Kuklová deníku Aha!

Herečka navíc vychovává jedenáctiletého syna Romana, takže láska musela jít zkrátka stranou.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy