Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Michaela Kuklová slaví 52: Princezna Jasněnka přišla o ňadra, s rakovinou se pere dál

Zdroj: archiv Michaely Kuklové
+ Dalších 7 fotografií
všechno nejlepší
Nebudou to úplně nejveselejší narozeniny, ale dnešní oslavenkyně Michaela Kuklová (52) je statečná. Oblíbená herečka už v únoru přiznala, že bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Má za sebou operaci, přišla o obě ňadra a bude potřebovat silikony!

Nádor neodhalil mamograf ani sono. Michaela Kuklová ale tušila, že je něco v nepořádku, a výsledky z několika vyšetření se nenechala uchlácholit. „Nevím přesně jak dlouho, ale možná tři roky jsem cítila změny v citlivosti prsu,“ svěřila herečka na sociální síti.

Zachránila ji rezonance

Že je nemocná a nádor je velký, odhalila až magnetická rezonance. „Díky tomu jsem podstoupila operaci obou ňader a odebrání dvanácti uzlin. Když vše dobře půjde, jen se zařadím mezi ženy, co mají silikony. Léčbu mám zatím pouze hormonální,“ dodala Kuklová, která 8. dubna slaví 52. narozeniny.

Snad tedy není předčasné mluvit lepších zítřcích, které na ni čekají. „Věřím v bezproblémové uzdravení,“ drží si palce představitelka princezny Jasněnky, která patří k jejím nejznámějším rolím.

Boj s rakovinou přiznala Kuklová v únoru, chtěla předejít spekulacím o svém zdravotním stavu. Nečekané oznámení přišlo pouze den před výročím úmrtí jejího exmanžela Jiřího Pomeje (+55). Ten před rokem boj s rakovinou prohrál.

Nechci katastrofu

„Než se tichou poštou roznesou spekulace a katastrofické scénáře, kdy jedinou věcí, která mě trápí, je lhaní, kterého se dál dopouštět nechci, ráda bych vám sdělila, že mi byl diagnostikován karcinom prsu,“ svěřila tehdy nejenom svým fanouškům.

Kuklová žije s přítelem Josefem Wittnerem. S bývalým partnerem, podnikatelem Romanem Holomkem, má téměř desetiletého syna Románka.

Související články

Další články