Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Michaela Kuklová přiznala rakovinu prsu: Herečka už podstoupila první operaci

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
nečekaná zpráva
Herečka Michaela Kuklová (51) nečekaně přiznala zákeřnou nemoc. Princezna Jasněnka bojuje s rakovinou prsu. "Nechci se dopouštět lhaní," odůvodnila svoje oznámení. To přišlo pouhý den před výročím úmrtí jejího bývalého manžela Jiřího Pomeje (†54), který rakovině podlehl.

Nikdo to nečekal. Michaela Kuklová přiznala boj s rakovinou. „Než se tichou poštou roznesou spekulace a katastrofické scénáře, kdy jedinou věcí, která mě trápí, je lhaní, kterého se dál dopouštět nechci, ráda bych vám sdělila, že mi byl diagnostikován karcinom prsu,“ svěřila princezna Jasněnka na sociální síti.

Kuklová uklidňuje fanoušky, že bitvu s nemocí zvládá s hlavou vztyčenou. „V současné době jsem po operaci a výsledky jsou příznivé. V dalším čase se doléčím,“ řekla oblíbená herečka, která navzdory diagnóze neodřekla pracovní závazky. „Pracuji, cítím se zdravá, v plné síle, psychicky naprosto klidná, v souladu s nemocí a nepochybuji, že budu v pořádku,“ dodala.

Soucit ani lítost nechci

Nepřeje si, aby ji lidé litovali. „Není mi třeba soucitu, ani lítosti, nic hrozného se mi neděje, jsem pouze jednou z mnoha,“ prohlásila skromně Kuklová, která je maminkou téměř desetiletého syna Románka. Jeho otcem je hereččin bývalý partner, podnikatel Roman Holomek. V současnosti žije s přítelem Josefem Wittnerem.

Přiznání Kuklové přišlo pouze den před smutným výročím úmrtí jejího exmanžela Jiřího Pomeje. Ten před rokem boj se zákeřnou rakovinou bohužel prohrál.

„Děkuji s láskou svému příteli, synovi, rodině a kamarádkám za jejich oporu a jsem moc šťastná, že se o mě nemusejí bát,“ vzkazuje všem statečná Kuklová.

Související články

Další články