Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michaela Kuklová je po rozchodu znovu bezhlavě zamilovaná: Láska jí pomáhá v léčbě rakoviny

V roce 2020 se zasnoubili.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
zamilovaná
Herečka Michaela Kuklová (52) má za sebou velmi náročné životní období. Lékaři jí našli nádor na prsu, takže si je nechala raději odstranit, navíc se také rozešla s partnerem Josefem Wittnerem. To nejhorší už je ale za nimi a nyní opět na veřejnosti tokají jako hrdličky.

Boj láskou

Oblíbená pohádková Jasněnka Michaela Kuklová stále prodělává hormonální léčbu a posiluje imunitu. Ví totiž, že i kdyby nyní všechny rakovinové buňky zmizely, nemusí to být bohužel nadobro a je třeba dát tělu impulzy, aby se případnému návratu zákeřné nemoci ubránilo.

Jedním z těch nejsilnějších je láska, která má opravdu občas sílu hory přenášet. Chvíli to s Míšou a podnikatelem Josefem vypadalo nahnutě. Herečka, která nemoc přičítá i desetiletému soudnímu martyriu kvůli dluhům po manželství s Jiřím Pomejem (†54), uvedla, že je se jí věkový rozdíl mezi ní a jejím přítelem zdál příliš velký.

Milost

Jenže nakonec ho vzala na milost, předsudky ohledně věku hodila za hlavu a opět se s urostlým partnerem ukazuje na veřejnosti.

Na znovuotevření Galerie ocelových figurín se k sobě měli jak náctiletí, Michaela na svém sympaťákovi mohla oči nechat a i on jí projevoval sympatie.

Zamilovanost

„Je nám spolu moc krásně,“ svěřila se evidentně zamilovaná Kuklová.

Tak jí nezbývá než přát, ať jí to s Pepou i se zdravím vydrží pokud možno už napořád…

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy