Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michaela Kuklová, bojující s rakovinou prsu, neztrácí šmrnc: Prozradila, čeho se nejvíce děsí

Michaela Kuklová, bojující s rakovinou prsu, neztrácí šmrnc: Prozradila, čeho se nejvíce děsí
Zdroj: Michaela Kuklová archiv
+ Dalších 12 fotografií
odvaha
Oblíbená herečka Michaela Kuklová (52) letos v zimě veřejnosti oznámila, že bojuje s rakovinou prsu. Kuklová prošla operací, kdy jí lékaři odstranili nádor. Bohužel musela jít pryč i obě ňadra. Michaela se nemoci nikdy nepoddala a bojovala jako lev, čímž dávala velký příklad ostatním ženám, které musejí čelit stejné nebo podobné diagnóze. I přesto, že je Míša z nejhoršího venku, přiznala, že stále ji některé věci děsí.

S půvabnou herečkou Michaelou Kuklovou se život rozhodně nemazlí, o to ale víc ukazuje, jak moc je silná a odhodlaná žena. Před mnoha lety přežila herečka těžkou autonehodu, následně si prošla nepříjemným rozvodem a bouřlivým manželstvím s Jiřím Pomejem a letos v zimě oznámila, že trpí rakovinou prsu.

Kuklová ale od začátku všechny uklidňovala, že s nemocí zatočí a je odhodlaná bojovat, jak jen to půjde. "Jsou to čtyři roky zpátky, co jsem koukla do zrcadla a měla jsem kolem celých očí černé kruhy," prozradila v rozhovoru pro Český rozhlas s tím, že již před čtyřmi lety věděla, že je nemocná.

"Můj karcinom měl schopnost ukrýt se do prsní žlázy, takže ho neobjevilo ani sono, ani druhý mamograf. Rozhodla až biopsie, kterou mi provedli z už hmatatelného nálezu," říká herečka, známá například z pohádky Z pekla štěstí.

Nyní se ale konečně začíná blýskat na lepší časy. Kuklová se nádoru zbavila a poslední výsledky jsou dobré. Nyní ji čeká ještě operace, která herečce vrátí prsa, o která přišla, a ženskost.

"Nechce se mi na další operaci, kdy mi budou vracet moje vnady, protože se trochu děsím bolesti. Zase ta vidina, že budu vypadat líp a budu zase ženská, je krásná," nechala se slyšet v pořadu Terezy Kostkové na Českém rozhlase.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy