Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Michaela Kuklová bojuje s osudem: Rakovina jí nejprve vzala ňadra, teď už i partnera

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Rozchod
Michaela Kuklová (52) bojuje s rakovinou prsu a rozhodla se, že bude nejlepší se teď soustředit hlavně na sebe samotnou. Herečka se právě kvůli tomu rozešla s partnerem Josefem Wittnerem (40) a chce mít čistou mysl. Za vztah s ním je však vděčná...

Michaela Kuklová už před několika měsíci přiznala, že bojuje s rakovinou prsu a o víkendu prozradila, že přišla o obě ňadra. Magnetická rezonance totiž odhalila karcinom, který nebyl zrovna malý. Ale cítí se dobře a léčba jde podle plánu. Rozhodla se však, že ukončí vztah s partnerem Josefem Wittnerem.

Za partnerství s Josefem je vděčná

„Rozešla jsem se s Pepinem,“ uvedla pro deník Aha! Představitelka princezny Jasněnky je za vztah s ním vděčná a je ráda, že ho měla po svém boku poslední dva roky. Podnikatel Wittner jí byl oporou v těžkých časech a měla díky němu úsměv na rtech. „Je to dobrý kluk a jsem vděčná, že jsem takovou lásku mohla zažít,“ dodala.

Aby však měla více času na sebe a mohla mít čistou hlavu, rozešla se s ním. V rozhovoru s deníkem uvedla, že je přesvědčena, že postupuje správně. „Zdraví je teď u mě na prvním místě, protože je důležité i pro mého syna,“ řekla. Jedenáctiletý Roman, kterého má s podnikatelem Romanem Holomkem, žije s Míšou a potřebuje její péči a pozornost.

Bojovnice s rakovinou

Pohádková Jasněnka prohlásila, že se chce soustředit hlavně na boj s rakovinou, kterou odhalila víceméně sama, protože ji mamograf nezachytil. Karcinom v prsu ukázala až magnetická rezonance a Míša přišla o obě ňadra.

„Když vše půjde dobře, jen se zařadím mezi ženy, které mají silikony,“ prozradila herečka, jak se situací naloží. Zároveň apeluje na všechny ženy, aby nepodceňovaly samovyšetření a poslouchaly své tělo.

Související články

Další články