Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Michaela Kociánová v show Tvoje tvář má známý hlas 2020: Měla pletky s Marešem i exmanželem Madonny

Michaela Kociánová v show Tvoje tvář má známý hlas 2020: Měla pletky s Marešem i exmanželem Madonny
Zdroj: archiv Michaely Kociánové / TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek Michaela Kociánová (31) patří mezi nejkrásnější ženy v modelingovém průmyslu. Nyní udělá radost televizním divákům a jako speciální porotkyně se objeví v show Tvoje tvář má známý hlas 2020. Je jedině škoda, že přes stůl nebude vidět na její dokonalou postavu, kterou si dříve hýčkal například Leoš Mareš (44).

Slovenská topmodelka Michaela Kociánová se narodila 29. prosince 1988 v Trenčíně. Ve svém rodném městě vystudovala hotelovou akademii, upozornit na sebe ale dokázala v modelingové soutěži už v roce 2004. Nejprve se umístila na 2. místě ve finále Kenvelo Elite Model Look Slovakia a poté se téhož roku na světovém finále Elite Model Look International probojovala do TOP 15.

V roce 2009 se Kociánová přestěhovala do New Yorku a stala se historicky první slovenskou modelkou, která kdy předváděla pro Victoria's Se­cret. Za svou kariéru se seznámila s nespočtem celosvětově známých modelek, mezi které se později zařadila i ona sama.

Lásky Michaely Kociánové

Přítelem pohledné modelky byl český moderátor Leoš Mareš. Randili spolu v roce 2011 a vztah jim vydržel jen necelý půlrok. Jejími dalšími partnery byli britský režisér a exmanžel zpěvačky Madonny Guy Ritchie, slovenský fotbalista Filip Šebo či fotograf Dylan Don Dirka.

Tvoje tvář má známý hlas 2020

Prvním speciálním porotcem show Tvoje tvář má známý hlas 2020 byl Marek Lambora, který vyhrál předešlý ročník. Na jeho místo nyní usedne právě Michaela Kociánová. Ta jako jediná z poroty nebude mít tušení, čím si soutěžící prochází. Ostatní porotci si už převlek a zpěv vyzkoušeli na vlastní kůži.

Jediné, co diváky může na přítomnosti Michaely zklamat, je fakt, že její dokonalá postava bude schovaná za stolem. Nemusí ale smutnit, její nejžhavější fotky jsme si pro vás totiž připravili ve fotogalerii. Budete pořad Tvoje tvář má známý hlas sledovat?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy