Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Michael Schumacher zřejmě vnímá okolí: Blízký přítel prozradil, že sleduje kariéru svého syna

Michael Schumacher zřejmě vnímá okolí: Blízký přítel prozradil, že sleduje kariéru svého syna
Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
F1
Bývalý pilot F1 Michael Schumacher (51) se před téměř 7 lety ošklivě zranil při nehodě na lyžích. Úraz hlavy ho upoutal na lůžko a způsobil mu spoustu problémů. Závodníkův blízký přítel Jean Todt (74), který patří mezi hrstku lidí, kteří Michaela a jeho rodinu pravidelně navštěvují, se čas od času se světem podělí o informace o jeho zdravotním stavu. Nyní prozradil, že Schumacher sleduje kariéru svého syna a naznačil tak, že je schopen vnímání.

Od ošklivého úrazu v roce 2013 se o stavu Michaela Schumachera víceméně jen spekuluje. Jeho rodina na veřejnost žádné informace nepouští a jediným zdrojem je tak závodníkův blízký přítel Jean Todt, který je jedním z mála, kteří k němu mají přístup.

Zatím poslední vyjádření Todta naznačuje, že nejenže je Schumacher při vědomí, ale pravděpodobně je i schopen vnímat své okolí. „Samozřejmě sleduje kariéru svého syna,“ řekl Jean francouzské televizi RTL.

Mick Schumacher, kterému je 21 let, je aktuálně pilotem formule 2, příští rok se ale pravděpodobně prosadí ve formuli 1 a půjde tak ve stopách svého otce. S ohledem na poslední informace je na něj Michael zřejmě velmi pyšný.

Mlčenlivost

Jean Todt za Schumacherovými jezdí jednou až dvakrát do měsíce. Ačkoliv čas od času něco řekne, i on byl požádán, aby neprozrazoval podrobnosti. Na otázky o Michaelově stavu proto odpovídá vždy stejně - říká, že zkrátka bojuje.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy