Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Michael Schumacher prohrává svůj boj: Komunikace s ním není možná, tvrdí přítel

Michael Schumacher prohrává svůj boj: Komunikace s ním není možná, tvrdí přítel
Zdroj: Facebook
+ Dalších 19 fotografií
legenda F1
Dne 29. prosince uběhne přesně 6 let od chvíle, co se život Michaela Schumachera (50) a jeho rodiny navždy změnil. Nehoda během lyžování v Alpách ho definitivně oddělila nejen od jeho milovaného závodění, ale i od světa. Veřejnost od té doby nemá ponětí, jak sedminásobný mistr světa formule 1 vypadá a jaký je jeho zdravotní stav. Poslední informace ale nasvědčují tomu, že se vše změní 5. prosince při premiéře dokumentu o jeho životě. Dle slov Schumacherových přátel to ale vypadá, že pokud se ve filmu skutečně objeví, mluvit pravděpodobně nebude.

V chystaném dokumentu by se měly, kromě dosud nepublikovaných záběrů Michaela Schumachera z doby, kdy byl ještě v pořádku, objevit i záběry, kde se ukáže tak, jak vypadá dnes. Ve snímku prý bude vedle své ženy Corinny Schumacher a svých dětí. Zda ale rodina Schumachera skutečně odhalí světu je stále otázkou, jeho stav je totiž podle posledních informací velmi vážný.

Bývalý šéf Ferrari Jean Todt, jeden z nejbližších přátel bývalého pilota F1, je jednou z mála osob, která má k Schumacherovi přístup. Dle jeho sdělení jsou Michaelovy schopnosti komunikace a pohybu více než omezené, což je pro něj prý těžké obzvlášť proto, že své okolí údajně vnímá.

Schumacherova žena Corinna je častým terčem kritiky těch, kteří chtěli svého přítele vidět, ale ona jim k němu odepřela přístup. S největší pravděpodobností k tomu ale má své důvody, ze slov Todta, který Michaela vídá, je znát, že stav jeho blízkého je pro něj těžké sledovat. "Můžu potvrdit, že jeho rodina pro něj dělá absolutně vše, co je v jejích sílách. Mé přátelství s Michaelem však už není a nemůže být stejné jako dřív. Je to proto, že už spolu prostě nemůžeme komunikovat na stejné úrovni," uvedl.

Fanoušci nepochybně stále doufají v to, že se legendární pilot jednoho dne vrátí do běžného života. Dle spekulací zahraničních médií odkazujících právě na výpovědi Schumacherových blízkých to ale vypadá, že Michael strádá nejen po fyzické stránce kvůli neschopnosti pohybu a řeči, ale i po psychické. Sledovat své okolí a nemoct mu odpovídat musí být velmi těžké.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy