Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Michael Schumacher překvapil: Bývalý pilot formule 1 vyrazil na dovolenou!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
pokrok
Už v létě roku 2018 se rozšířila informace, že se Michael Schumacher (50) přesunul ze Švýcarska na Mallorku. Jeho manažerka Sabine Kehm tenkrát informaci popřela s tím, že není pravdivá. Server bild.de teď ale přinesl zprávu o tom, že ačkoliv se Michael do Španělska neodstěhoval, skutečně tam cestuje a společně s rodinou tráví čas v sídle, které tam jeho manželka Corinna koupila.

V jednom švýcarském magazínu se už v loňském roce objevily snímky luxusního sídla ve městečku Andratx, které původně patřilo prezidentovi Realu Madrid Florentinu Perézovi. Když byly zveřejněny informace o tom, že se tam Michael Schumacher přestěhoval, starostka města Katia Rouarch pronesla, že šlo pouze o špatný překlad zpráv.

Ačkoliv se bývalý pilot formule 1 na Mallorku neodstěhoval, skutečně tam společně s rodinou cestuje. Podle deníku Bild je schopný převozu a Vánoce, Silvestra i narozeniny strávil v luxusním sídle. Nejde ovšem o dovolenou v pravém slova smyslu, vzhledem k jeho zdravotnímu stavu má i pobyt na Mallorce své podmínky.

Aby si Schumacher užil čerstvého vzduchu, seděl na terase přikrytý dekou, která ho chránila před sluncem. Vzhledem k lidem, kteří lační po informacích o jeho zdraví, s ním na Mallorku kromě rodiny a ošetřovatelů vyrazila i ochranka.

Související články

Další články