Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Michael Schumacher má dnes 49. narozeniny. Má jeho rodina důvod k oslavě?

Michael Schumacher stále bojuje o život.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Bývalý automobilový závodník formule 1 Michael Schumacher má dnes devětačtyřicáté narozeniny. Otázkou je, zda má jeho rodina skutečně důvod k oslavě. Koncem roku 2013 spadl na lyžích a nešťastně se uhodil do hlavy o kámen. Následně upadl do kómatu. Rodina jeho zdravotní stav od té doby odmítá komentovat.

Michael Schumacher (49) má dnes narozeniny. Bohužel je nemůže řádně oslavit. V roce 2013 při lyžování nešikovně spadl a upadl do kómatu. Od té doby se jeho rodina nechce k jeho zdraví vyjadřovat, ani se na internetu neobjevily žádné oficiální fotografie. Jeho rodina si své soukromí pečlivě hlídá a chce, aby si veřejnost Schumachera zapamatovala tak, jak působil před nehodou. Údajně aktuálně váží pouze 45 kilo.

Nelze opomenout, že Schumacher je sedminásobný mistr světa formule 1 a je bezesporu nejúspěšnějším závodníkem za historii daného sportu. V roce 2002 se dokonce stal jediným jezdcem v historii, který se umístil na stupních vítězů ve všech závodech jedné sezóny.

Související články

Další články