Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Michael Kocáb o románku s Dádou Patrasovou: Přišel Felix a bylo po srandě, vzpomíná

+ Dalších 6 fotografií

Michael Kocáb (69) přijal pozvání do oblíbené talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvil nejen o Václavu Havlovi, ale také o lásce k Dádě Patrasové, s níž v minulosti randil. "Já do ní byl těžce zabouchnutý. To byla hezká holka. Teda je," přiznal otevřeně známý hudebník, který letos oslaví kulatiny.

Oblíbený český hudebník Michael Kocáb v létě oslaví 70. narozeniny. Jak ale v talk show 7 pádů Honzy Dědka přiznal, na oslavu životního jubilea se netěší. „To je hrůza. Nemám kulatiny rád – a ty moje, to je úplný výsměch mým představám o mém životě. Snažil jsem se tomu zabránit a skoro to vyšlo, a na poslední chvíli se to zvrtlo a nastane to. Já se pořád cítím na nějakých 27,“ tvrdí Kocáb, který za svůj život zažil skutečně mnoho výjimečných okamžiků nejen v kariéře, ale i v soukromí.


Málokdo o něm například ví, že v minulosti randil s Dádou Patrasovou. Černovlasá kráska ho okouzlila už během studentských let na konzervatoři, jejich krátký románek pak pokračoval v roce 2000. Že byly jejich milostné pletky intenzivní, dokazuje skutečnost, že ho Patrasová zmínila ve své knize Fenomén Dáda, jak uvádí web Blesk.cz.

Má stejné charakterové vlastnosti jako Vinnetou. Je to čistý, průzračný a charismatický člověk pevných zásad. Moc ráda vzpomínám na krásné večery u Kocábů, kdy jsme seděli i s jeho rodiči, sestrou a babičkou,“ pronesla na hudebníkovu adresu Patrasová.

Felix mu zhatil plány s Dádou

Na komplimenty slavné herečky a zpěvačky zareagoval také sám Kocáb. „Dáda má odhad. Vždycky ho měla. To je moc dobrá osoba. To byla moje spolužačka. Já do ní byl těžce zabouchnutej. To byla hezká holka. Teda je. Chodili jsme spolu, a pak přišel nějaký frajer se saxofonem a bylo po srandě," zavzpomínal muzikant.

Michael Kocáb v rozhovoru s Honzou Dědkem zavzpomínal také na setkání s legendárním zpěvákem Michaelem Jacksonem či na bývalého prezidenta Václava Havla.

Celý rozhovor můžete sledovat v úterý ve 21:15 v 7 pádech Honzy Dědka na Primě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy