Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michael Jordan prodává svůj palác: Součástí je vinný sklípek i basketbalová hala

Michael Jordan prodává svůj palác: Součástí je vinný sklípek i basketbalová hala
Zdroj: reprofoto Concierge Auctions, Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
bydlení
Už osm let se snaží prodat svou přepychovou vilu a stále marně. Michael Jordan (57) věří, že by mu mohl pomoct dokumentární seriál Poslední představení, jenž měl nedávno premiéru na Netflixu. Dům legendárního basketbalisty je snem nejenom jeho fanoušků.

Michael Jordan si svoje sídlo nechal postavit v Chicagu a už před osmi lety se ho chtěl zbavit. Jenomže cenovka atakovala 800 milionů korun a takovou pálku nikdo nechtěl dát. Basketbalista šel nakonec s cenou o polovinu dolů, ani 400 milionů mu však nikdo nezaplatil.

Dům je ale stále nabízen k prodeji a Jordan doufá, že se jednoho dne někdo ozve. Pomoct by mu mohl dokumentární seriál o jeho kariéře Poslední představení od Netflixu

Jordanův palác se rozkládá na 5 čtverečních kilometrech. Legendární sportovec si v něm nechal vybudovat basketbalovou halu, golfové hřiště, tenisový kurt, samozřejmostí je také bazén, posilovna nebo kino. Ložnic je v domě devět, koupelen devatenáct. Na pozemku stojí i dům pro hosty.

Pokoj pro doutníky

Možná právě fakt, že dům postavili basketbalistovi na míru, odrazuje potenciální kupce. A žádný bláznivý fanoušek nejspíš nemá tolik peněz. V domě jsou ale i místnosti, které ocení každý požitkář. Tak třeba velký vinný sklípek nebo pokoj s Jordanovou sbírkou doutníků.

Na ty nedá Michael dopustit, údajně jich vykouří až šest za den.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy