Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michael Jackson zemřel před 11 lety: Jeho dcera Paris zveřejnila dosud neviděné video

Michael Jackson zemřel před 11 lety: Jeho dcera Paris zveřejnila dosud neviděné video
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
výročí
25. června 2020 uplynulo 11 let od smrti krále popu Michaela Jacksona. Kontroverzní, přesto celosvětově oblíbený zpěvák, zemřel v 50 letech na selhání srdce po užití silného sedativa propofolu. Jeho dcera Paris Jackson (22), které bylo v době jeho úmrtí pouhých 11 let, nyní zveřejnila dosud neviděné záběry se svým tatínkem.

Psalo se 25. června 2009, když se lidé z celého světa dozvěděli smutnou zprávu, že Michael Jackson zemřel. Krále popu se lékaři snažili celé dvě hodiny neúspěšně oživit, za příčinu náhlého úmrtí byla určena akutní otrava silným sedativem propofolem. To Jackson užíval proti chronické nespavosti.

Po Michaelu Jacksonovi zůstaly na tomto světě tři děti, tehdy dvanáctiletý Prince Michael Jackson I, jedenáctiletá Paris Jackson a sedmiletý Prince Michael Jackson II.-ii. Těm jejich nešťastně zesnulý otec stále chybí.

Synové zpěváka, který nazpíval hity jako Thriller, Black or White, You're Not Alone či Billie Jean, se na veřejnosti moc neobjevují, nejmladší z nich se doslova snaží skrývat a své soukromí si střeží. Pravý opak pak dělá Paris, která je modelkou a snaží se aktuálně prorazit ve světě hudby.

Michael Jackson a dosud neviděné záběry

Paris už jako malá holčička toužila být zpěvačkou a kráčet tak ve stopách svého otce. Na svých sociálních sítích v nedávné době zveřejnila video, na němž jsou i dosud neviděné záběry Michaela Jacksona. Ten tam s ještě maličkou Paris mluví o jejích hudebních snech.

https://www.facebook.com/watch/?v=3180069162058462

Michael byl pro svou malou dceru obrovským vzorem a zůstal jím i po své smrti. Tančit a zpívat chtěla Paris vždy hlavně kvůli němu, byl jí největší inspirací a když opustil tento svět, ve snech ji nadále podporoval zbytek rodiny.

Paris rovněž promluvila o tom, jaké bylo dlouhou dobu žít s pocitem, že kdekoliv se objeví, bude středem pozornosti. Nyní, ve svých 22, je konečně připravená se se zájmem vyrovnat a naopak v něj i doufá. Chce se ale proslavit jako dobrá hudebnice a ne jen jako dcera popového krále.

Conrad Murray

Od smrti Michaela Jacksona uplynulo už 11 let, necelé 2 roky z tohoto období strávil jeho bývalý osobní lékař Conrad Murray za mřížemi. U soudu byl totiž uznán vinným z neúmyslného zabití svého pacienta. Původně si měl odsedět 4 roky, část trestu mu ale byla odpuštěna.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy