Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Michael Jackson se o děti staral naplno: Já jsem matkou být nechtěla, říká Debbie Rowe

Michael Jackson se o děti staral naplno: Já jsem matkou být nechtěla, říká Debbie Rowe
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
rodičovství
Michael Jackson, který v roce 2009 v 50 letech zemřel, byl nejen králem popu, ale i otcem na plný úvazek. Bylo známo, že už v mládí toužil po velké rodině. Na tom nakonec krachl i jeho vztah s Lisou Marií Presley (52), která děti nechtěla. Půl roku po rozvodu s ní se zpěvák oženil s Debbie Rowe (61), která mu porodila první dva potomky. Ta v rozhovoru přiznala, že matkou být nechtěla a že veškerá péče o děti byla na Michaelovi.

Manželství Michaela Jacksona s Debbie Rowe nikdy nebylo založené na vzájemné lásce. Debbie nabídla králi popu, že bude matkou jeho dětí, pokud se dají oficiálně dohromady. V roce 1996 proto proběhla svatba a v únoru následujícího roku přišel na svět Prince Michael Jackson Roku 1998 se pak narodila Paris Jackson

V rozhovoru pro televizní show s názvem Michael Jackson: The Footage You Were Never Meant To See se Debbie svěřila, že matkou být vlastně nechtěla a děti přišly na svět jen proto, že po nich zpěvák tolik toužil. „Udělala jsem to proto, aby se stal otcem, ne proto, že bych já chtěla být matkou,“ popsala.

„Oslovení rodič si musí člověk zasloužit. A já jsem neudělala nic, čím bych si ho zasloužila. Všechny rodičovské úkoly zastával Michael,“ přiznala Debbie Rowe, která děti sice porodila, ale myslí si, že dobrou matkou jim nikdy nebyla.

Táta na plný úvazek

Podle Debbie zastával Michael Jackson veškerou péči o děti, ona nemusela ani hnout prstem. „Neměnila jsem plenky, nevstávala jsem k nim v noci, ani když jsem mohla. Všechno tohle dělal Michael,“ dodala. Po rozvodu proto také do výhradní péče dostal děti právě zpěvák, sama Rowe o ně ani nestála.

Lisa Marie Presley dodnes tvrdí, že Debbie stála za rozpadem jejího manželství s Michaelem. Na děti ještě nebyla připravená a Jackson jí řekl, že pokud je nechce ona, jiná žena je ochotná mu je porodit. „Michael nebyl zlý, jen byl svůj,“ řekla Presley k situaci. K zesnulému popovému králi už dnes zášť nechová, Debbie naopak nenávidí.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy