Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Michael Jackson přistižen při činu: V jeho sídle našli zvrhlé fotky s dětmi a zvířaty

Zdroj: Santa Barbara Sheriff's Department, repro youtube.com, Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Důkazy!
Svět se dělí na dva tábory. Jeden pokládá Michaela Jacksona (†50) za pedofila, druhý za oběť podlých lhářů. Jenomže u zesnulého krále popu několikrát proběhla policejní razie. A co strážci zákona našli v jeho pokoji, musí znepokojit i ty nejzarytější přízvnice. Kromě zvrhlých fotek malých dětí šlo i o mrtvoly...

Z tajných policejních archivů unikly až děsivé fotky ze sídla Michaela Jacksona (†50) teprve před nedávnem. Muži zákona ale záznamy o zpěvákově zvrhlé sbírce pořídili už v roce 2003, kdy proběhla jedna z razií v jeho nechvalně proslulém Neverlandu.

Tehdy se zrovna Jackson soudil s mladým chlapcem, jenž tvrdil, že ho král popu několikrát pohlavně zneužil. Část snímků se dostala i do dobového tisku, ty nejhorší kousky ale ne.

Ať už šlo o celé knihy nebo jednotlivé snímky, Jackson si doma uchovával třeba fotku malé dívky s provazem kolem krku, ale i nahých dospívajících chlapců. Jedna z fotografií dokonce zachycovala mrtvou rybu ve špinavém umyvadle, u níž stál popisek "místnost na hraní". Našel se i snímek malého dítěte s výrazným líčením a řetízkem se srdíčkem v puse.

Umlčel je penězi

"Tyhle fotky většinou používal ke strašení dětí. Michael v jeden čas připouštěl, že je ukazoval dětem v posteli. Měli jsme tehdy jména pěti chlapců, kteří ho vinili ze sexuálního zneužívání. Vůbec nepochybuji o tom, že říkali pravdu," prozradil zpětně jeden ze žalobců Ron Zonen portálu dailymail.co.uk.

Ani navzdory dalšímu prohledání Jacksonova sdíla, při němž policisté odhalili tajné místnosti a chodby, zpěváka nikdy neodsoudili. S rodinami se vždycky vypořádal mimosoudně a nezdráhal se platit horentní sumy. Rodiče jednoho z údajně zneužitých chlapců tak odešli s astronomickými 500 miliony korunami.

Jak to ale měl Michael Jackson doopravdy s dětmi, tyhle fotky znázorňují dost zřetelně...

Související články

Další články