Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Michael Gambon slaví 79. narozeniny: Z Brumbála z Harryho Pottera je dnes aktivní stařík

Michael Gambon slaví 79. narozeniny: Z Brumbála z Harryho Pottera je dnes aktivní stařík
Zdroj: csfd
+ Dalších 7 fotografií
výročí
Herec Michael Gambon, známý především jako Brumbál z filmů o Harrym Potterovi, slaví 79. narozeniny. Hvězda fiktivního kouzelnického světa se sice blíží k osmdesátce, herectví se ale nevzdává a před kamerou se objevuje stále velmi často. Brumbála už byste v něm ale nepoznali, nyní je z Gambona roztomilý stařík.

Michael Gambon nebyl nejmladší ani v době, kdy natáčel Harryho Pottera. Nyní mu ale už osmdesátka klepe na dveře a vrásek mu na obličeji přibylo. Brumbála, jediného kouzelníka, kterého se kdy Voldemort bál, už byste v něm bez kostýmu zřejmě jen tak nepoznali.

Čeští diváci mohli Gambona vidět naposledy v kinech roku 2018, když si zahrál ve snímku Johnny English znovu zasahuje. Na veřejnosti se ale od té doby objevil ještě nesčetněkrát a to většinou o holi. Zdraví možná už neslouží tak, jak sloužilo kdysi, herectví je ale práce, které se Gambon nevzdá.

Michael neztrácí ani smysl pro humor a proto se rád objevuje v komediích. Důkazem toho, že je skutečným pohodářem, je historka z natáčení Harryho Pottera. Když se herečtí kolegové dozvěděli, že Brumbál je podle spisovatelky J. K. Rowling gay, rozhodli se vyměnit bílý ochranný bryndák Gambona za růžový. Herec ho prý s hrdostí nosil.

Na to, jak se z Brumbála během pár let stal aktivní stařík, jakým je Michael Gambon dnes, se podívejte v galerii. Poznali byste ho?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy