Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Michael Douglas v Praze konečně žije: Pryč je ta chodící zombie, tohle včera vzkázal svým českým fanouškům

Slavný americký herec na pražské kachničce.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Michael Douglas (70) je sice v Praze už více jak týden, ale když ho náhodou potkáte na ulici, nebude to pro vás žádný životní zážitek, jelikož si ho ani nevšimnete. Douglas totiž chodí v převleku za místního dědu a navíc se maskuje kšiltovkou, čili byste museli chodit s očima pořádně otevřenýma.

Slavný americký herec a producent tady natáčí svůj nový film a jeho dlouhodobá návštěva Prahy prochází i médii celkem bez povšimnutí, protože nic není zajímavého na tom, že herec jen někam jde po ulici. Tudíž ani my si toho dvakrát nevšímáme.

Jakmile ale začnou hvězdy používat své účty na sociálních sítích, to je jiná. Michael si včera zašel do jedné velmi známé pražské restaurace na slavnostní večeři a pověřený admin jeho Facebooku všem fanouškům poskytl fotku ze soukromí, jak se s dvěma noži a hlavně usměvavý chystá zaútočit na vypečenou kachnu a k tomu přeje všem šťastnou Chanuku.

S tou tedy v Praze moc nepochodí, ale nevadí. Podstatné je, že se konečně z jeho pobytu v Praze objevilo něco, co nasvědčuje tomu, že si to tady hvězda filmů Válka Roseových a Honba za klenotem Nilu konečně užívá i bez rodiny.

Související články

Další články