Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Michael Douglas se změnil k nepoznání: Z charismatického herce je zanedbaný stařec

Michael Douglas se proměnil k nepoznání.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz- koláž
+ Dalších 6 fotografií
Proměna

Hollywoodský herec Michael Douglas (78) je k nepoznání. Z pohledného hezouna s prošedivělými vlasy se stal nazrzlý děda s loknami jako Locika. Svým novým vzhledem překvapil fanoušky na svém Instagramu. Ti ho okamžitě zkritizovali a nenechali na něm nit suchou. 

Strašidelný vzhled

Na fešákovi Michaelu Douglasovi se podepsal čas opravdu nelítostně. Lamač srdcí z filmů jako Honba za diamantem nebo Základní instinkt si vůbec není podobný. Šedivé vlasy si nechal narůst a obarvit na zrzavo. Michael svou proměnu poprvé ukázal na svém Instagramu, kde se natočil na střeše v Paříži, jak sledujícím přeje krásný víkend. Reakce fanoušků byla jednoznačná.

Od fanoušků

"Promiň Michaeli, ale ty vlasy tě dělají starším, a to nemluvím o těch vráskách. Jdi se ostříhat a obarvit zpět na šedivou," vzkazuje Peter. "Děsivé," napsala Carol.

Není jasné, proč se do takové změny vzhledu herec pustil. Podle listu Hollywood Life jde zřejmě o proměnu kvůli filmu Ant-Man And The Wasp: Quantumania, kde se má Michael objevit. Fotografové ho zachytili, když odcházel z restaurace, kde byl se svou ženou Catherine Zetou-Jones. Pár je spolu už hezkých 22 let, co na tu proměnu asi říká ona?

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy