Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Michael Douglas se změnil k nepoznání: Z charismatického herce je zanedbaný stařec

Michael Douglas se proměnil k nepoznání.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz- koláž
+ Dalších 6 fotografií
Proměna

Hollywoodský herec Michael Douglas (78) je k nepoznání. Z pohledného hezouna s prošedivělými vlasy se stal nazrzlý děda s loknami jako Locika. Svým novým vzhledem překvapil fanoušky na svém Instagramu. Ti ho okamžitě zkritizovali a nenechali na něm nit suchou. 

Strašidelný vzhled

Na fešákovi Michaelu Douglasovi se podepsal čas opravdu nelítostně. Lamač srdcí z filmů jako Honba za diamantem nebo Základní instinkt si vůbec není podobný. Šedivé vlasy si nechal narůst a obarvit na zrzavo. Michael svou proměnu poprvé ukázal na svém Instagramu, kde se natočil na střeše v Paříži, jak sledujícím přeje krásný víkend. Reakce fanoušků byla jednoznačná.

Od fanoušků

"Promiň Michaeli, ale ty vlasy tě dělají starším, a to nemluvím o těch vráskách. Jdi se ostříhat a obarvit zpět na šedivou," vzkazuje Peter. "Děsivé," napsala Carol.

Není jasné, proč se do takové změny vzhledu herec pustil. Podle listu Hollywood Life jde zřejmě o proměnu kvůli filmu Ant-Man And The Wasp: Quantumania, kde se má Michael objevit. Fotografové ho zachytili, když odcházel z restaurace, kde byl se svou ženou Catherine Zetou-Jones. Pár je spolu už hezkých 22 let, co na tu proměnu asi říká ona?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy