Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Michael Douglas je na Slovensku: Po Tatrách chodil jako Jánošík, zahrnuli ho luxusem

Zdroj: Profimedia.cz, Grand Hotel Kempinski
+ Dalších 13 fotografií
Šok!
Michael Douglas (74) a Catherine Zeta-Jones (49) jsou na Slovensku! Hollywoodský páreček letos tráví letní dovolenou v Evropě a k našim východním sousedům se přesunuli z Itálie. Mají se tam jako v bavlnce, Slováci je zahrnuli luxusem. Na přesun mezi Bratislavou a Vysokými Tatrami dokonce herecké dvojici poslali helikoptéru!

Michael Douglas (74) brázdí s manželkou Catherine Zeta-Jones (49) starý kontinent křížem krážem. Herecká dvojice v posledních dnech obdivuje krásy Slovenska, které nežije ničím jiným než jejich návštěvou.

Po procházce Bratislavou a koňských dostizích v Šamoríně se Douglasovi přesunuli do Vysokých Tater. Jak jinak než soukromou helikoptérou. Nedostavěná dálnice není nic pro hollywoodské hvězdy.

Douglas se s manželkou ubytoval v pětihvězdičkovém Grand Hotelu Kempinski, jenž platí za nejlepší tatranský hotel. Dopřáli si přepych prezidentského apartmánu, který má rozlohu 200 metrů čtverečních. Jsou v něm dvě ložnice se samostatnými koupelnami, dva obývací pokoje s mramorovým krbem, vstupní hala a soukromý výtah. Stropy zdobí muránské lustry a zdi zase na míru malované obrazy.

Jak informoval slovenský web pluska.sk, před Douglasem už si luxus prezidentského apartmánu vyzkoušel třeba bývalý generální tajemník OSN Pan Ki-mun nebo zpěvák Bryan Adams.

V hotelové restuaraci si prý Douglas nejvíc pochutnal na foie gras, francouzské delikatese z kachních nebo husích jater. A zatímco Douglas vyrazil na průzkum okolí a vyzbrojil se na to převlekem za nejslavnějšího slovenského zbojníka Juraje Jánošíka, Catherine si dopřála tatranskou aromamasáž v hotelových lázních.

Na Douglasovi je znát, že mu horský vzduch prospěl. Ještě před pár dny vypadal jako chodící troska. Oba se navíc nechali slyšet, že by chtěli vidět Tatry i pod sněhem. Je tak docela možné, že se Michael a Catherine na zimu na Slovensko znovu vrátí.

Související články

Další články