Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones slaví narozeniny ve stejný den: Sdíleli vzácnou fotografii svých dětí

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones slaví narozeniny ve stejný den: Sdíleli vzácnou fotografii svých dětí
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
NAROZENINY
Michael Douglas je společně se svou ženou Catherine Zeta-Jones označován za nejstabilnější a nejvlivnější pár hollywoodského světa. A že jsou tito dva pro sebe jako stvoření, ještě podtrhuje i fakt, že ve stejný den slaví své narozeniny. Oblíbený herec bude mít zítra už 76 let, jeho milovaná manželka je o čtvrtstoletí mladší. Michael má z prvního manželství syna Camerona, společně pak vychovali dceru Carys a syna Dylana. Jejich děti jsou těmi nejpříkladnějšími sourozenci na světě, nedají bez sebe ani ránu.

Nejkrásnějším dárkem je pro oba společně trávený čas s jejich dospívajícími dětmi. Toho se tak mohli dostatečně nabažit kvůli karanténě a současné situaci, která ve světě panuje. Na všem zlém se zkrátka dá najít něco pozitivního. „Najednou jsme byli zase všichni spolu. A musím říct, že jsem tento čas milovala. Hráli jsme karty, Monopoly, společně jsme jedli. Samozřejmě jsme se i navzájem respektovali a bylo to skvělé,“ citoval Catherine portál nzherald.co.nz.

Děti Michaela Douglase a Catherine Zety-Jones

Populární Catherine Zeta-Jones si rodinnou idylku užívala natolik, že na sociálních sítích sdílela hned několik fotografií svých dětí. Byl na nich i dvacetiletý Dylan, který podle mnohých fanoušků vypadá jako mladší kopie Toma Cruise a nyní už studuje vysokou školu. Zato sedmnáctiletá Carys je ještě na střední.

Synu Dylanovi bylo dvacet let, když byl se svou rodinou v karanténě. Jeho sestra k této příležitosti nasdílela společnou fotografii, ke které přidala i dojemné vyznání: „Už 20 let. Nejneuvěřitelnější bratr a nejlepší přítel, kterého jsem si mohla přát. Děkuji za to všechno a miluji tě více, než kdy poznáš. Jsem nejšťastnější sestra!“

Rozkošnou černobílou fotografii sdílela i Dylanova slavná matka. „Všechno nejlepší k narozeninám mého milého syna Dylana. Před 20 lety jsem dostala ten největší dar. Jsi světlo mého života a miluji tě každou částí svého bytí,“ napsala v láskyplném příspěvku na sociálních sítích.

Michael Douglas porazil rakovinu

Ale zpátky k Michaelovi a Catherine. Tento slavný pár se vzal v listopadu roku 2000. A Douglas má ještě v živé paměti, když Catherine poprvé požádal o ruku a ona ho odmítla. Oba tehdy totiž leželi doma s chřipkou a ona jeho žádost považovala za vtip.

Další pokus Douglas naplánoval na 31. prosince roku 1999, kdy ji požádal o ruku znovu – tentokrát v Aspenu a už úspěšně. Ovšem deset let po jejich svatbě začal Douglasův těžký boj s rakovinou, ve kterém mu však jeho žena byla neskutečnou oporou.

Co ale Michaelovi moc neprospělo, tak byl fakt, že jeho nejstarší syn Cameron v té době pobýval za mřížemi. Všechno ale nakonec dobře dopadlo, Douglas rakovinu porazil a jeho syn byl z vězení propuštěn. O tři roky později se pak v médiích šuškalo o manželské krizi a možném rozvodu, k ničemu však nedošlo a oscarový koproducent úspěšného filmu Přelet nad kukaččím hnízdem i nadále září po boku své krásné manželky.

Michael Douglas zazářil taky ve filmech, jako jsou Základní instinkt, Válka Roseových či Wall Street, za který získal díky roli Gekka hereckého Oscara Jeho krásnou manželku si většina televizních diváků pamatuje z populárního filmu Zorro: Tajemná tvář nebo Past, kde hrála po boku Seana Conneryho. I ona získala Oscara, kterého jí vynesla role vražedkyně v muzikálu Chicago.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy