Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Michael Brandon slaví 75: Dempsey a Makepeaceová jsou spolu šťastní, jak vypadají dnes

Celkem bylo natočeno 30 dílů.
Zdroj: Independent Television (ITV)
+ Dalších 10 fotografií
narozeniny
Michael Brandon, kterého lidé znají především jako Dempseyho z legendárního osmdesátkového seriálu Dempsey a Makepeaceová, slaví 75. narozeniny. Právě díky oblíbené kriminálce se seznámil se svou osudovou ženou Glynis Barber (64) a od té doby jsou nerozluční.

Michael Brandon, známý z populárního seriálu Dempsey a Makepeaceová, slaví 75. narozeniny. Ačkoliv během své kariéry hrál v nespočtu filmů a seriálů, pro diváky bude vždy ten slavný James Dempsey, parťák seržantky Harriet Makepeaceové.

Brandon nemohl tušit, že s nabídkou na jeho nejslavnější roli přijde nejen popularita, ale i velká láska. V době, kdy natáčení seriálu začínalo, byl rozvedeným mužem, který o závazky nikterak nestál. Jeho kolegyně Glynis Barber ho ale okouzlila natolik, že kromě parťáků na obrazovkách začali tvořit nerozlučnou dvojku i v realitě.

Natáčení kriminálky Dempsey a Makepeaceová skončilo v roce 1986 a jen tři roky poté si Michael Brandon svou seriálovou kolegyni vzal. V roce 1992 se páru narodil syn Alexander. Ten už vyletěl z hnízda a manželé si nyní užívají čas jen sami pro sebe.

Spokojené manželství

V rozhovoru pro britskou televizní stanici se Brandon a Barber svěřili, že jejich manželství je spokojené především díky nulové přetvářce. „Ostatní páry jsou na sebe pořád tak milé, oslovují se neustále sladkými přezdívkami. Když mě Michael naštve, nemám problém ho seřvat,“ řekla Glynis. „Také na ni křičím, zvlášť když dávají v televizi nějaký sportovní přenos, ona si stoupne přímo před obrazovku a začne na mě mluvit,“ řekl se smíchem herec. Podívejte se do galerie, jak legendární Dempsey a Makepeaceová vypadají dnes.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy