Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Michael B. Jordan je nejpřitažlivějším mužem roku: Pyšné jsou hlavně sestry a máma, říká herec

Michael B. Jordan jako Obhájce nevinných (2019).
Zdroj: Warner Bros. / Jake Giles Netter
+ Další 3 fotografie
magazín People
Letošním nejvíce sexy mužem roku byl magazínem People zvolen charismatický a velmi pohledný herec Michael B. Jordan (33). Už je to třetí rok po sobě, kdy drží tento titul muž tmavé pleti. Mladý herec přiznal, že nejpyšnější jsou na něj hlavně ženy v rodině.

"Nejvíc nadšené jsou má máma, sestry i tety, jsou na mě strašně pyšné. Dokud žila moje babička, pečlivě vše sledovala a zaznamenávala všechna má ocenění," přiznal Michael B. Jordan. Do talkshow Jimmyho Kimmela o získání titulu nejvíc sexy muže roku 2020 přišel v kostýmu astronauta.

Ze sportovce režisérem a producentem

Jordan sice začal u sportu, rozhodně u něj však neskončil. Dostal se přes modeling až před kameru a jako herec je velmi dobře znám. Exceloval například ve snímcích Creed, kde si zahrál po boku Sylvestera Stallona, Black Panther, v jehož čele stál Chadwick Boseman, nebo také odehrál skvělé role v seriálech. Zahrál si v Dr. Housovi nebo v Anatomii lži.

Neplánuje však zůstat u herectví. Díky filmu se totiž dostal i na pozici režiséra a producenta a právě této oblasti se plánuje v následující době věnovat o mnoho více než jen hraní.

Tři roky po sobě se titul podařilo získat mužům tmavé pleti. Dva roky zpátky jej vyhrál pohledný Idris Elba a minulý rok to byl zpěvák John Legend Z předchozích let si mnozí mohou pamatovat například Brada Pitta, George Clooneyho nebo Davida Beckhama.

Související články

Další články