Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mia Prachařová oslavila 4 roky: Maminka Agáta sdílela dojemnou fotku s Jakubem

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 3 fotografie
Instanews

Agáta Hanychová (36) připravila dort. Její Mia oslavila čtyři roky. Modelka nezapomněla sdílet ani archivní snímek s Jakubem Prachařem. Modelka Eva Herzigová (48) slaví dvacetileté výročí se svým Gregoriem Marsiajem. Pavlína Pořízková (56) se zase rozhodla promluvit do duše mužům a herečka Eva Burešová (28) prozradila, jakou srandu si užije se synem. Jsou tu Instanews.

Mia Agáty Hanychové slaví 4 roky

Dcera modelky Agáty Hanychové (36) slaví čtyři roky. Agáta sdílela fotku s dortem a snímky z předchozích narozenin Miušky, mezi nimi i první narozeninové foto, na kterém je Mia i s tatínkem Jakubem Prachařem (38).

Sladké výročí Evy Herzigové

"20 let spolu! Láska je ten nejúžasnější pocit, když se podíváte zpátky and vidíte, jak dalekou cestu jsme spolu ušli a že to je teprve začátek," rozplývala se modelka Eva Herzigová (48) na sociálních sítích nad svým miliardářem Gregoriem Marsiajem.

Pavlína Pořízková si stěžuje na muže

"Nehledej, jsem tady. Tak tebe bych bral. Do tebe bych šel," to jsou jen některé z mnoha komentářů, kterými muži zásobují topmodelku Pavlínu Pořízkovou (56). "Jako kdyby to, že je chlap volný a má na mě chuť byla jediná kritéria, podle kterých se žena rozhoduje při výběru partnera," dodala Pavlína.

Eva Burešová o synovi

"Tohle je ten nejhodnější, nejmilejší, nejcitlivější chlapeček kterého znám," rozněžnila se herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) pod snímkem se svým synem Nathanielem. Zároveň dodala, že Natík usnul během večeře v indické restauraci. Maminka ho pak musela odnést domů v náručí.

Související články

Další články