Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Mezitím ve Španělsku: Cyklista načapal v lese kněze, jak mu mladík provádí orální sex

Mezitím ve Španělsku: Cyklista načapal v lese kněze, jak mu mladík provádí orální sex
Zdroj: youtube.com

Církev je mafie, která odjakživa straší lidi, lže a shromažďuje majetek. V Polsku by nás za tuto větu upálili, na Slovensku bychom naštěstí šli jen před soud.

"Katolická církev je největší zločinecká organizace, je odpovědná za více než 10 milionů trestných činů po celém světě," trumfla nás kontroverzní americká webová stránka www.vaticancrimes.us, která uveřejnila mimo jiné tohle video.

Kněz Francisco Javier Ruiz byl exkomunikován poté, co ho cyklista zachytil svou kamerou, jak se oddává orálnímu sexu s neznámým mladíkem. Video se nejprve objevilo na Twitteru a ihned obletělo celý svět.

Javier reagoval stejně jako všichni před ním, kteří čelili sexuálním skandálům - odmítá, že se něco takového odehrálo. "Nepoznávám se na videu, je to podvod. Materiál by měl být zničen dřív, než se z něho udělá skandál," nechal se slyšet kněz. Pozdě.

Nemáme nic proti gayům ani orálnímu sexu, ale další sexuální skandál jen připomíná, že nejvíc sexuálních deviantů se schovává pod zástěrkou katolické církve. Amen.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy