Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mezigenerační SOUBOJ POPRSÍ hereček z filmu Román pro ženy: Stašová vs. Kanócz!

V Románu pro ženy hrají úžasné herečky.
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Román pro ženy od Filipa Renče měl premiéru v roce 2004 a zaznamenal fenomenální divácký úspěch. Kromě zápletky diváky lákaly i skvělé výkony Simony Stašové a slovenské rodačky Zuzany Kanócz. Obě ale umí přilákat na víc než kvalitní herectví.

Matka, dcera a společný milenec Oliver. Pro jednu buranský spolužák, který chodí do divadla ve svetru, pro druhou šarmantní čtyřicátník s hromadou zkušeností.

Zatímco Simonu Stašovou už diváci znali z předchozích rolí, tak role Laury vystřelila tehdy ne tak známou Zuzanu Kanócz mezi hereckou špičku. Předtím se půvabná herečka objevila ve filmu Kruté radosti a hrála v divadle.

V následujících snímcích Čerešňový chlapec či Nebe, peklo… zem už ji režiséři svlékli a ona ukázala své přednosti.

V roce 2013 se ve filmu Sebemilenec svlékla i Simona Stašová. Herečka si za roli týrané Libuše odnesla několik mezinárodních cen a diváky potěšila pohledem na svoje ňadra mladice. I přesto, že je o generaci starší než její slovenská kolegyně, má rozhodně co ukazovat.

Jak se vám herečky z Románu pro ženy líbí?

Související články

Další články