Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mezi sličnými dívkami v pražském DaVinci: Kromě krásných žen nabízí i skvělou zábavu a kvalitní alkohol

Showpark DaVINCI
+ Další fotografie
Nemůžeš psát o něčem, cos nezažil, šeptá mi na baru do ucha neznámá a až neobvykle přítulná plavovláska po třetím drinku na baru v DaVINCI na Ípáku, kam jsme byli pozváni spolu s kolegou z redakce, abychom zažili běžný provoz jednoho z turisty opěvovaného podniku ShowPark. Ten má v Praze dokonce dvě provozovny. Jedna z nich se nachází v Pražské tržnici v Holešovicích a ta druhá v ulici Na Bojišti na zmiňovaném I. P. Pavlova.

Málokdy v životě se vám stane, že vás někdo pozve se opít do nočního klubu se vším všudy v Praze výměnou za to, že o tom napíšete. Dostáváme tedy pozvání a k tomu slušný budget na baru, který nám má zpříjemnit večer. Po dohodě s kolegou vyrážíme rovnou z redakce do DaVINCI. Je úterý, takže to máme sotva dva dny po víkendové kocovině a tak trochu tušíme, že dnes dorazí další. DaVINCI se otevírá už v 18 hodin, nicméně první návštěvníci prý začínají chodit až kolem osmé hodiny. Je to podobné jako v barech a restauracích. „Pondělky a úterky bývají nejslabší, ale neděle občas bývá paradoxně lepší než sobota,“ zmiňuje se jeden ze zaměstnanců a u toho nám připravuje gin s tonicem. Vlastně je dobře, že jsme dorazili v den, kdy je klid, alespoň zjistíme od personálu co nejvíc informací.

Po dvou drincích se dostáváme do nálady a vše zdá mnohem uvolněnější. Je něco málo po osmé hodině večerní a DaVINCI začíná ožívat. Sympatický barman nám u ginu s tonicem nabízí akční drinky, které mají připravené každý měsíc. Tenhle měsíc je v akci Ginger Havana a Virgin Apple Mojito a příští měsíc to zas bude Chupito, což je luxusní drink z bílého rumu, limetkového džusu a koktejlové třešně, a nealkoholický koktejl Atomic Cat, který se skládá z pomerančového džusu a tonicu. My však zůstáváme u ginu s tonicem, ale ze zvědavosti si pročítáme nápojový lístek. V nabídce je kromě klasických značek i luxusní výběr champagne včetně Dom Perignon nebo Taittinger Comtes de Champagne. Do DaVINCI se však nechodí opíjet, ale užívat si jiným způsobem.

Stačí, když trochu otočíte hlavu mimo zorné pole baru a uvidíte desítky dychtivých dívek všech barev a chutí, které na vás postupně vytahují svoje zbraně a triky. Je to jako hledání hudby na Spotify – každý si vybere. Černoška, Asiatka, brunetka, zrzka nebo baculka. A když si nevyberete, tak není nic snadnějšího než přejet z DaVINCI do holešovického Marketu, kde na vás čeká ještě větší výběr. Stačí vám zaplatit jen jeden vstup, což se vyplatí. Vstup navíc platí na 24 hodin. Zpátky na bar. Jelikož je úterý večer a v DaVINCI panuje klidnější atmosféra než jindy, stáváme se s kolegou terčem nabídek. Už máme poměrně upito, takže se vesele usmíváme a zdvořile odmítáme lichotivé nabídky tamních slečen. Odhodlaně píšeme šéfovi zprávu, jestli nám firma proplatí striptýz ve dvou. Ten bohužel odpovídá, ať si radši hodíme studený ručník na hlavu, takže pokračujeme v pouhé zdvořilé konverzaci a popíjení drinků. Vypadá to tu poměrně sympaticky. Personál se usmívá, a jelikož jsme tu pracovně, tak dostáváme i exkurzi po pokojích s vyprávěním o možnostech, cenách atd. Stejnou prohlídku však může dostat každý ze zákazníků, který projeví zájem.

V DaVINCI jsme nebyli poprvé. V říjnu 2017 zde totiž Patrik Saudek, který je synem legendárního kreslíře Káji Saudka, vystavoval své velkoformátové obrazy s portréty známých žen světové popkultury. Umělecká díla zde musela být pověšena za pomoci horolezce, který se stal nepostradatelnou součástí celé vernisáže. My jsme samozřejmě byli u toho. Do DaVINCI se určitě v blízké budoucnosti vrátíme a doufáme, že nejen kvůli pracovním záležitostem.

Mohlo by vás zajímat

Další články