Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Mezi nejhledanějšími ženami jsou dvě Češky: Po kom pátrá celá Evropa?

Mezi nejhledanějšími ženami jsou dvě Češky: Po kom pátrá celá Evropa?
Zdroj: Europol
Znáte je?
V pátek byla spuštěna nová kampaň nesoucí název Zločin nemá pohlaví. Stojí za ní mezinárodní policejní organizace Europol a zaměřuje se především na mezinárodně hledané ženy.

Mezinárodní policejní organizace Europol v pátek spustila novou kampaň, která nese název Zločin nemá pohlaví. Chce upozornit na to, že ženy jsou v páchání trestné činnosti stejně schopné jako muži. I ženy se dokáží dopustit zločinů, které jsou naprosto neodpustitelné a děsivé.

Na webové stránce EUMostWanted.eu uveřejnili 21 profilů nejhledanějších zločinců v Evropě. Čtenář si otevře profil a postupně se dozvídá o zločinci víc. Zjistí, jaké činy spáchal a než si odkryje masku, může hádat, zda se tam ukrývá žena, nebo muž. Většina z hledaných jsou ale ženy, protože kampaň je zaměřena spíše na ně.

Ve výběru nejvíce hledaných žen Evropy se nachází i dvě Češky. Jednu tam uveřejnila právě Česká republika. Iveta Tancošová byla odsouzena k 7,5 letům ve vězení za moderní otroctví. Spravedlnosti se ovšem vyhýbá. Iveta v roce 2010 nalákala mladou dívku do Anglie s tím, že bude dělat zdravotní sestru. Pak jí ovšem sebrala pas a nutila ji provozovat prostituci.

Druhou Češku pro změnu uveřejnilo Švédsko. Monika Rafaelová také uniká před spravedlností. Byla součástí gangu, který okrádal ženy v supermarketech. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadají nejhledanější Češky.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy