Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mezi Kateřinou Marií Fialovou a Milanem Peroutkou to bude na parketu jiskřit, v reálu je to jinak

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
tvář
Večer nás na stanici televize Nova čeká už jedenáctá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas. Představí se dalších osm skvělých proměn, na kterých soutěžící pilně pracovali celý týden během pěveckých i hereckých tréninků. Na konci jedenácté epizody budou diváci znát finálovou čtyřku, z níž vzejde následující týden vítěz šesté řady show.

Tento týden se v Tváři promění Kateřina Marie Fialová (22) ve hvězdnou Camilu Cabello a zazpívá světově známý hit Señorita. Partnera jí v rámci tohoto duetu bude dělat herec a zpěvák Milan Peroutka, který se promění v Shawna Mendese.

„Diváci se mohou těšit na to, že budu opět polonahá. Mám takový bílý kostýmek, který má díry. Bude to velká romantika, takže Peroutku, kterého nemám moc ráda, budu muset milovat,“ zavtipkovala Kateřina.

„Vlastně Shawn Mendes a Camila Cabello se dali dohromady, ale to my se s Milanem nedáme. Je zlatý, ale opravdu ne. Zpívání s ním je pro mě hodně vtipné, on je pro mě takový ‚bráškoidní‘, chápu, že ostatním slečnám se líbí, ale pro mě je spíš jako sourozenec. Tento týden je zvláštní, jak se to už blíží ke konci. Na jednu stranu je to dobře, ale na druhou stranu je to něco neuvěřitelného. Je mi to fakt líto, protože když si touto zkušeností projdete, tak už máte neskutečný nadhled, dle mého názoru,“ prozradila Kateřina Marie.

Kromě ní diváci uvidí i Zuzanu Norisovou, Kateřinu Brožovou (51), Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Romana Zacha.

Související články

Další články