Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mezi Demi Lovato a Selenou Gomez je konec: Nejlepší vzpomínky bývalých kamarádek

Mezi Demi Lovato a Selenou Gomez je konec: Nejlepší vzpomínky bývalých kamarádek
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Konec přátelství
Dřív si všichni mysleli, že přátelství Seleny Gomez (27) a Demi Lovato (27) vydrží navždy. Jenže nic není na furt a i jejich přátelství se rozpadlo jak domeček z karet. Ačkoli Demi stále chová k Seleně silné pouto, už ji nepovažuje za kamarádku.

Demi Lovato se v rozhovoru pro časopis Harper's Bazaar před nedávnem rozpovídala o přátelství se Selenou Gomez. Měly mezi sebou ohromné pouto a mnozí si mysleli, že tohle přátelství hollywoodských hvězdiček vydrží navěky. Ti, co si to mysleli, se hluboce mýlili.

Znají se od dětství

Selena se s Demi zná už od dětství. Poprvé se setkaly při natáčení dětského pořadu Barney a přátelé, kde obě účinkovaly. Hodně je stmelilo, když obě začaly pracovat pro Disneyho. Společně se objevily ve snímku Program na ochranu princezen. Od té doby bylo téměř nemožné vidět jednu bez druhé. Na červeném koberci se ukazovaly jen po boku té druhé. Mají opravdu na co vzpomínat. Ve fotogalerii se můžete podívat na jejich nejkrásnější společné momenty.

Nic netrvá věčně

Bohužel nic netrvá věčně. Přátelství Seleny a Demi v roce 2010 najednou skončilo a každá z nich se vydala vlastní cestou. Selena se hodně sblížila se zpěvačkou Taylor Swift, se kterou je nejlepší přítelkyně dodnes. Demi rozpad přátelství podtrhla, když se fanoušek zeptal na to, jak se Seleně daří. "Zeptejte se Taylor," odpověděla tehdy Lovato.

V nedávném rozhovoru pro magazín se Demi k jejich tehdejšímu přátelství vyjádřila. "Když s někým vyrůstáte, vždycky k němu budete chovat lásku," vysvětlila Lovato. "Ale nejsme kamarádky, to bylo...," pokračovala. "Vždycky ji budu mít ráda a přeji jí v životě jen to nejlepší," řekla Demi.

Lovato také prozradila, že není v kontaktu ani s bratry Jonasovými. Z dob, kdy byly dětskými hvězdami, si Demi udržela přátelství pouze s Miley Cyrus (27). "S Miley mluvím. Je úžasná a k smrti ji miluji a vždycky budu. Ale myslím, že je jediná z té éry, se kterou jsem v kontaktu," dodala Demi.

Související články

Další články