Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Mezi Darou a Jasminou propukla dívčí válka: Rytmusova holka se už víc ztrapnit nemohla!

Mezi Jasminou a Darou to pěkně vře.
+ Dalších 13 fotografií
Ještě nedávno to vypadalo, že moderátorka Jasmina Alagič (29) a zpěvačka Dara Rolins (45) mezi sebou nemají nejmenší problém. Jenomže nyní se zdá, že se ani jedna z krásek doslova nemusí. Rytmus rozpoutal válku mezi svojí ex a současnou partnerkou a jak se zdá, holky v tom pokračují. Jasmina totiž odmítla jet na akci, kde se měla objevit i Dara. A její důvod je přinejmenším zvláštní.

Dara Rolins (45) se s Rytmusem (41) rozešla už v březnu a oba dva si slibovali, že zůstanou přáteli. Jak to ale tak bývá, jejich přátelství vzalo rychlý konec. Co se však začalo dít pak, to opravdu nikdo nečekal. Rytmus začal co nejvíce protežovat svoji novou holku Jasminu Alagič, což by fanouškům ani tak nevadilo.

Bohužel slovenský rapper ale začal přitvrzovat a naprosto nesmyslně se navážet do své expartnerky. Přibližně tou dobou se Jasmina i Dara střetly a vyměnily si vcelku roztomilé komplimenty. Tyhle časy jsou evidentně dávno pryč.

Nedávno se měly obě dvě setkat na prestižní akci v Londýně. Jasmina ale celý výlet na poslední chvíli zrušila. Informoval o tom server Čas.sk. Na velkolepou akci je pozvala společnost s mobilními telefony, protože Dara je tváří pro Česko a Jasmina pro Slovensko.

Všechno běželo podle plánu, když Jasmina svoji cestu z ničeho nic zrušila. Většina fanoušků si okamžitě pomyslela, že je to proto, aby se nepotkala s Darou.

Moderátorka ale přišla s jiným vysvětlením. Jasmina měla mít zdravotní problémy, které jí nedovolovaly odletět. Zdroj z jejího blízkého okolí však prozradil, že půvabná moderátorka ještě včera natáčela slovenskou obdobu Tváře a vypadala zdravě.

„Momentálně natáčíme Tvoja tvár znie povedome a to je pro mě priorita. Se společností Huawei máme naplánované další akce, na které se už teď těším,“ odpověděla Jasmina velmi vyhýbavě.

Otázkou nyní zůstává, jestli Jasmina mluví pravdu, nebo se jí opravdu nechtělo potkat s Darou, které má její milovaný partner v poslední době stále plná ústa. A nebo že by jí to nedoporučil samotný rapper?

Mohlo by vás zajímat

Další články