Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Metráček Eva potřebuje zhubnout: Je načase skoncovat s negativní minulostí

Eva je na mateřské dovolené, ale i tak může změnit svůj životní styl.
Zdroj: se souhlasem TV Prima
tlouštíci

Stokilová Eva se málo hýbe a věnuje se výhradně dětem, což je jistým stereotypem, který k přejídání přímo svádí. Navíc miluje sladké. Ovšem její boj s přebytečnými kily i cesta za štíhlým a zdravým tělem by mohly být motivací i pro další ženy, které po porodu a v domácím zápřahu zkrátka bojují o každý kilogram. Sledujte dokonalou změnu životního stylu už v pondělí 15. listopadu ve 21.35 na televizi Prima.

Cesta za novým životem a novou postavou Evě právě začíná, ale dříve, než začne hubnout, musí projít řadou vyšetření. Na to, aby hubla zdravě, bude po celých osm měsíců se svým týmem dohlížet přední česká obezitoložka, lékařka s více než dvacetiletou praxí v diabetologii a obezitologii, jejíž specializací je také nutriční poradenství a psychologie obézních, a která i díky tomu, že sama dokázala zhubnout přes 30 kg, se dokáže do kůže svých pacientů dokonale vcítit – lékařka Dita Pichlerová.

Problémem se zdá být to, že Eva je na mateřské dovolené, a to se člověk stravuje jinak než v pracovním procesu. Aby bylo jasno, kde se stala chyba, je potřeba sepsat jídelníček a na týdenní souhrn se podívá výživová poradkyně, paní doktorka Karolína Hlavatá. Kde je zakopán pes? Stravuje se Eva hodně, nebo její tělo trpí výživovou chudobou, a proto přibírá – z nevhodně zvolených potravin, které přidají jen prázdné kalorie?

Hlavním úkolem bude pro Evu kromě dodržování jídelníčku především zvýšit pohybovou zátěž. Než bude tělo správně připraveno, postačí bohatě pravidelná chůze. Přesně to je základem, který by měl zvládnout každý, kdo se chce rozpohybovat. Povede se Evě zamilovat si pohyb a překonat sebe samu? Eva pije hodně sladkých nápojů. Podaří se jí vynechat je ze svého jídelníčku? Čekají nás propady a zklamání, nebo si Eva půjde za svou vysněnou váhou, zdravým tělem a postavou?

Eva se do pohybu pustila s maximálním nasazením. A když manžel po pohybu tak toužil, proč ho taky nezapojit? Po takovém úsilí musí od Dity Pichlerové přijít určitě jen samá chvála. Právě pohyb je jedním z důležitých faktorů zdravého hubnutí, a jakmile se nepovede najít v sobě lásku k němu, je tu problém. Eva se naštěstí snaží a ví, že každým krokem míří ke své vysněné zdravé postavě.

Na pomoc přijde také plastická chirurgie. Blíží se finále a je čas na to skoncovat s negativní minulostí a z té pozitivní se poučit a vzít si zpět svůj život. Zabojuje o něj Eva? A co na to MUDr. Dita Pichlerová a další odborníci?

Související články

Další články