Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Metráček Charlotte Štiková vytasila na lidi obří dekolt: Strhla se brutální kritika!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 23 fotografií
ňadra na výletě
Charlotte Štiková (22) prakticky od své puberty zápasí s obezitou. Na sociální sítě si však ráda dává části svého těla tak, aby nebylo poznat, že váží přes sto kilo. V reality show Štiky, která běžela nedávno na televizních obrazovkách, mohli diváci zhlédnout krutou pravdu. Charlotte byla tak veliká, že si své tělo zakrývala polštáři, aby nebylo vidět, jak hrozně moc je objemná. Po delší době své fanoušky potěšila rádoby sexy fotkou, která strhla lavinu šílených komentářů.

Charlotte Štiková si zase naběhla. Na sociálních sítích zveřejnila fotku svého obřího poprsí. Není se ale čemu divit. Kdyby blonďatá Štika postla snímek své postavy, tak by jí tam nejspíše tolik lajků nepřibylo.

Charlotta se snaží veřejnost mást tím, že na sociální sítě dává jednotlivé upravené části svého těla. Pak si všichni mylně myslí, že Charlotte má dokonale tvarovaný zadeček a krásnou postavu. Skutečnost je ale mnohem krutější a díky reality show Štiky to už vědí i lidé.

Tentokrát se ale dočkala úplně jiného výsledku, než čekala. Lidé nebohou Charlotte zahltili nechutnými komentáři, ve kterých reagují na její gigantická prsa. „Dlouhý jak týden před výplatou,“ směje se jeden komentující.

„Jste nechutná až vulgární,“ píše zase další slečna. „Takové věšáky nemám ani já po čtyřech dětech,“ vtipkuje maminka. Samozřejmě, že Charlotte došly nervy a pořádně si to se sledujícími vyříkala.

Podívejte se do galerie na to, jak se Charlotte už léta snaží shodit kila a vůbec se jí to nedaří.

Související články

Další články