Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Městský cápek a buran z vesnice: Takhle spolu vychází herci ze Slunečné ve skutečnosti

Herci ze Slunečné.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
vztahy
Seriál Slunečná nepřináší divákům jen zajímavé příběhy, ale i čtyři sympaťáky, kteří zamotali hlavu nejedné seriálové hrdince. Jedná se o Marka Lamboru, Filipa Tomsu, Lukáše Langmajera a Romana Tomeše. Tito fešáci jsou oblíbení především u dámského publika, ale nemusí tomu tak být... Který z těchto krasavců je vám nejvíce sympatický a jak spolu vychází herci ve skutečnosti?

Ve Slunečné se to už nějaký ten pátek pořádně zamotává. Prohozené role Janka a Viléma už několik lidí prokouklo a je jen otázkou času, kdy se tuhle boudu dozví i Týna, kvůli které to všechno vzniklo. Jací jsou mužští seriáloví hrdinové a jak si ve skutečnosti sedli?

Úspěšný Janek

„Janek je zvyklý, že dostane, co chce. Ve svém věku už je spolumajitelem velké firmy. Může se zdát, že je to takový floutek, navenek totiž vypadá, že je sobec a nemá rád lidi, ale ve skrytu duše je úplně jiný,“ přiznává Marek Lambora, který tak ze statku přebíhá do kanceláře.

Ziskuchtivý Roman

Tam mu je pravou rukou Roman Maxa v podání Filipa Tomsy „Roman je společník a bratranec Janka a moc by chtěl být stejně úspěšný a okouzlující jako on. Vydělává hodně peněz a podle toho se taky chová. Peníze mu jsou nadevše a kdo je nemá, tím opovrhuje,“ popisuje svého záporáka Filip.

Pohádkový Vilém

Kancelářský trojlístek doplňuje ještě řidič a přítel v jedné osobě Vilém. „Je to takový Jankův stín, kde je on, tam jsem i já. Je to hodně kladná postava, možná až pohádková,“ přiznává Lukáš Langmajer, který se s Markem Lamborou seznámil až na natáčení. „Přiznám, že jsem se docela divil tomu našemu spojení. Protože Marek je mladý cápek z Vinohrad a já starý buran z vesnice,“ říká se smíchem herec a spolupráci s Markem si nemůže vynachválit.

Tajemný Tony

Posledním do čtveřice je Tony v podání Romana Tomeše, který je úplně jiný než ostatní tři. Žije a pomáhá na statku. „Jsme tam společně s Filipem Blažkem takový duo pro všechno. Pinglové, pomáháme u zvířat, jezdíme s traktorem…“ Ač dnes už Tony seká latinu, minulost nemá úplně čistou – a ta ho dovedla až na statek. „Je to bývalý vězeň, seděl za nějaké krádeže a podobně. Teď už seká latinu a je rád, že dostal druhou šanci. Co ho v seriálu čeká, zatím nevím. Rád bych, kdyby Tonyho potkala třeba láska a štěstí se na něj víc usmálo.“

Herci ze Slunečné pomáhají

Roman Tomeš s ostatními herci ze Slunečné také přispěl svou kapkou v rámci koncertu Vlna naděje, během kterého se vybralo za značného přispění Nadačního fondu Kapka naděje a diváků 5 789 380 korun. Ty budou rozděleny do více než 45 nemocnic v České republice. Roman v karanténě složil písničku, kterou si mohli diváci poslechnout v sobotu na televizi Prima.

„Ano, Roman napsal tuhle nádhernou píseň, tento duet a ukázku nazpíval se svojí ženou Míšou Tomešovou, ale nakonec to nějak změnili a přizvali mě, z čehož mám obrovskou radost a jsem za to moc vděčná,“ chválí svého seriálového kolegu a spolužáka Eva Burešová. Podpořit své herecké kolegy a hlavně celý projekt Vlna naděje dorazila také herečka Eva Holubová alias asistentka Hana.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy