Město duchů! 8 šokujících fotek z Fukušimy, které pustí radiaci snad až k vám domů
Nejenom po Černobylu zůstalo ponuré "město duchů". Uzavřená zóna po havárii elektrárny Fukušima nabízí podobné snímky.
Opuštěná auta, mrtvý zábavní park, zeleň prorážející všechno v nejbližším okolí - takové jsou záběry na uzavřenou zónu po havárii elektrárny Fukušima.
Havárie způsobená zemětřesením vyhnala v roce 2011 ze svých obydlí přes sto šedesát tisíc lidí, z nichž teprve asi čtyřicet tisíc se mohlo vrátit zpět.
Krajinu připomínající výjevy z postapokalyptického filmu se vydal zdokumentovat polský fotograf Arkadiusz Podniesinski. Do oblastí nejvíce zanesených radiací sice neměl povolení, ale mrazí už i z pohledu na přístupnější části kontaminované lokace
Ve zdejších supermarketech leží v regálech stále zboží, zápis na školní tabuli čeká pořád na své smazání.
Nad podobnými snímky jistě zaplesá srdce nejednoho milovníka ponurých „měst duchů“!
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Jídlo pomáhá: V prodejnách Albert zákazníci darovali 87 tun

Kožní nemoci znepříjemňují psům život, nenechte pejska trápit se

Připravte si doma osvěžující koktejly jako profesionál: Důležité jsou suroviny a alkohol, který použijete

Výhodně nakupte telefony i obří televizor. Největší jarní slevy u Xiaomi
