Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Messi připravil svému fanouškovi životní zážitek: Pozval ho na svou jachtu a ještě ho pohostil sklenkou!

Messi připravil fandovi nezapomenutelný zážitek.
Zdroj: Twitter.com
+ Další fotografie
Messi ukázal, že není vždy tím arogantním fotbalistou, který nechce fanouškům udělat radost. Jeden ho pronásledoval, když se slunil na jachtě. Argentinec ale ukázal svou lepší tvář a fandu dokonce na jachtu pozval a udělali si společnou fotku.

Fotbalista slavné Barcelony Lionel Messi se zrovna slunil na své jachtě, když najednou spatřil v dáli člověka, jenž ho pronásleduje. Ochranka ho na to včas upozornila. Argentinec ale neudělal to co vždy, nejspíše se uvnitř překonal a připravil fandovi zážitek na celý život.

Pozval ho totiž na palubu a pohostil sklenkou džusu. S jedním s nejlepším fotbalistů světa si udělal fotku a ještě s ním pokecal jako rovný s rovným. Jenže všechno něco stojí a stálo to i fanouška. Ten totiž během pronásledování jachty přišel o svůj telefon.

Messi ale vše parádně vyřešil. Poprosil totiž ochranku o to, aby je vyfotila, a fotku následně svému obdivovateli poslal. „Nepůsobil jako superstar, byl moc skromný a pohostinný. Stejně jako jeho rodina,“ řekl fanda pro deník Mundo Deportivo.

Související články

Další články