Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Měsíční předpověď počasí: Horko nás neopustí a ochlazení přijde až ke konci srpna

+ Další fotografie
předpověď počasí
Horké letní dny se nás podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) budou držet až do konce srpna. I příští týden se budou teploty pohybovat kolem 25 až 30 °C. Ochlazení má pak přijít až koncem týdne. Podle meteorologů můžeme nejchladnější dny očekávat koncem srpna.

Podle vyhlídky ČHMÚ bude období od 29. července do 25. srpna stále teplé. Teploty očekávají průměrné až slabě nadprůměrné, budou se tedy pohybovat mezi 21 až 30 °C. Období jako celek by mělo být srážkově průměrné, stejně tak i jednotlivé týdny období.

První týden se minimální noční teploty budou pohybovat od 18 do 14 °C. Na konci týdne přijde mírnější ochlazení a teploty můžeme očekávat od 15 do 11 °C. Maximální denní teploty se mohou na začátku týdne vyšplhat až ke 30 °C, ke konci pak mezi 21 až 26 °C.

Další týdny budou teploty taktéž průměrné až slabě nadprůměrné. Největší ochlazení přijde poslední týden, tedy v závěru srpna. Očekává se období s týdenním průměrem nejnižších nočních teplot kolem 12 °C a týdenním průměrem nejvyšších denních teplot kolem 24 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články