Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Měsíční horoskop pro citlivé Raky na únor 2021: Pečujte o své zdraví a nepouštějte se do žádných hádek

Zdroj: pixabay.com/DarkmoonArt_de
HOROSKOP
Měsíc únor roku 2021 bude pro Raky velice emotivní. Přinášíme vám měsíční horoskop, který všem Rakům prozradí, jak si povedou v lásce i financích, v práci i v rodině a také po zdravotní stránce.

Čeká znamení Raka v únoru 2021 velká láska?

Jestliže jste zadaní, budete mít doma menší nepokoje. Je to již dlouho, co jste se museli vzdát svých obvyklých aktivit, a začíná vás to štvát. Pokud máte možnost, zkuste si naplánovat víkend bez partnera, abyste si trochu odpočinuli. Disponujete-li chatou, či ji vlastní vaše rodina či přátelé, zkuste je požádat, zda by vám ji nemohli půjčit na víkend. Zkuste také přehodnotit, zda nejste moc přecitlivělí a neberete si věci moc osobně. Hledáte-li lásku a vztah, pořádně se dívejte okolo sebe. Ve vašem okolí je někdo, kdo vám dává signály, ale vy je vidět nechcete. Také je docela pravděpodobné, že myslíte na své bývalé vztahy, které v sobě nemáte dořešené. Nejdříve zahoďte minulost, pak můžete chtít budoucnost.

Měsíční výhled pro znamení Raka ohledně zdraví

Všichni narození ve znamení Raka(znamen%C3%AD by měli v únoru o své zdraví pečovat, neboť posledních pár týdnů jste na sebe moc nemysleli a trochu se odbývali v jídle či zanedbávali dostatečný přísun vitamínů a minerálů. Pakliže jste byli zvyklí, že pravidelně sportujete a nyní jste se kvůli zákazům přestali hýbat, je správný čas se opět vrátit do starých kolejí. Pořiďte si domů nějaké náčiní, můžete se inspirovat různými videi, kterých je na internetu dostatek. Do lékárny si zajděte pro vitamíny dříve, než tam budete muset chodit pro aspirin.

Jak to bude Rak mít v únoru roku 2021 se vztahy a rodinou?

Někdo z vaší rodiny si od vás chce půjčit nebo si půjčil peníze. Nebojte se, vše vám do koruny vrátí, a navíc dostanete nějaký bonus. S rodiči byste si měli ujasnit své pozice a vyříkat si, co vám vadí, trochu se vám snaží radit a vy se s jejich názory moc neztotožňujete. Myslete na to, že oni to myslí jen a jen dobře. To, jak se následně rozhodnete, je čistě na vás.

Polepší si v měsíci únoru 2021 Rak v práci?

V práci byste měli být opatrní s manipulováním s těžkými předměty. Natažený sval či zablokovaná páteř nejsou nic příjemného. Vztahy na pracovišti jsou občas složité, ale vy se raději do nějakých hádek nepouštějte, mohlo by se vše obrátit proti vám.

Přinese měsíc únor 2021 znamení Raka peníze? Jak si povede s financemi?

Finanční situace není snadná ani pro vás, neboť jste vyčerpali i rezervu, kterou jste měli na horší časy či na dovolenou. Bohužel budete muset počkat, než se situace zlepší. Vy ale umíte šetřit a nepotřebujete přehnaný luxus, když si ho nemůžete dovolit. Nebojte, situace se zase zlepší. Pokud vás trápí, že vaše rezerva je velmi malá, zkuste vytřídit věci, které máte doma a překáží vám, prodáte je lehce na internetu.

Související články

Další články