Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Měsíce utrpení jsou u konce: Popálená Týnuš Třešničková se VRÁTILA DOMŮ

Měsíce utrpení jsou u konce: Popálená Týnuš Třešničková se VRÁTILA DOMŮ
Zdroj: Instagram
+ Dalších 77 fotografií
návrat
Dlouhých 9 měsíců strávila youtuberka Týnuš Třešničková (23) za zdmi nemocnice v tureckém Istanbulu. Tam jí doktoři léčili ošklivé popáleniny, které utrpěla při ohnivé show ve známé restauraci. Týnuš si během léčby procházela opravdovým peklem, do ran a jizev jí byly vpichovány velmi bolestivé injekce a především jí chyběl domov a rodina. Nyní je konečně doma a je šťastnější než kdy dřív.

Popálená Týnuš Třešničková se konečně vrátila domů. Její léčba v nemocnici v Istanbulu je definitivně u konce a mladičká youtuberka si tak už dnes užívala sluníčka a vody u bazénu. Po devíti měsících tak spatřila svůj milovaný domov a spánek si vychutná ve vlastní posteli, která je nepochybně lepší, než ta nemocniční.

Zdá se, že léčba jejích popálenin se skutečně povedla, Týnuš totiž zveřejnila snímek, kde sedí na sluníčku a nohy má ponořené v bazénu. Kdyby na tom stále byla špatně, na slunci by být určitě nemohla. Díky popáleninám se prý naučila radovat i z maličkostí, její radost z návratu domů je tedy nezměrná. "Relax DOMA! Asi netřeba dalších slov... Konečně," napsala k fotce na Instagramu.

Krásná Týnuš se tak pravděpodobně již vrací do normálního života. Už nebude muset trávit čas zavřená ve svém nemocničním pokoji, ale bude si moci užívat přítomnosti svých přátel a rodiny tam, kde to nejvíc miluje, tedy doma. Šťastnějšího člověka na zemi byste nyní zřejmě jen těžko pohledali.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy