Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

MĚSÍC V KOZOROHU: Zradí vaše pocity a NASTAVÍ VÁM ZRCADLO!

Zdroj: pinterest
+ Další fotografie
ASTRO
Po střeleckém rozjezdu přešel Měsíc 28. února ze Střelce do Kozoroha. Z obou znamení si sahá trigonem na Uran v Býku a kvadrátem na Chirón v Beranu. Jeho touha po svobodě a uvolnění, po vymanění se z pout materiální reality, po změně prostoru, v němž se pohybuje, naráží na chronicky bolavé a akutně znovu podebrané místo. Připravte se. Dojde hned k několika konfliktům. Konflikt sebeprosazení a povinnosti. Konflikt sebevyjádření a společenského řádu. Konflikt touhy duše a pravidel, omezení, zákazů a fyzických bloků. Konflikt toho, co chci a co musím. Jak s vámi zatočí Měsíc ve znamení Kozoroha? Čtěte!

Zrada vlastních pocitů

Luna vstupuje do Kozoroha a tím se mění téma, ve kterém budeme zkoušeni, na kolik jsme zralí. Jde o zodpovědnost versus respektování svých pocitů, také téma zrady a viny. Luna v Kozorohu má strach z bolesti a utrpení, proto se prožívání zavře, aby se necítilo. Člověk tak snadno přestane vnímat sám sebe a jedná jako stroj, naplňuje vše, co musí, bez ohledu na sebe. Dojde tak k přepracování a k nedorozumění. To vše se zapisuje do těla, které potom projeví všechny potlačené emoce a stresy.

Nebuďte otrok a naučte se říct NE!

V tomto období můžete mít pocit, že jste neužiteční nebo nemilovaní Nevyhledávejte schválení zvenčí, které vás zbaví pochybností, je to pro vás škodlivé. Musíte věřit svým vnitřním hodnotám, jinak se může stát, že podlehnete vnějším tlakům, ostatní budou očekávat, že je zabezpečíte, budete nepostradatelní, ale v roli otroků. Zároveň je důležité respektovat své pocity a možnosti svého těla. Umět říci dost a věnovat pozornost sobě. To je odpovědnost sám za sebe, za své možnosti a své tělo. Zrada vlastních pocitů se vždy objeví jako zrada vás od někoho zvenku. Možná někomu vyjdete vstříc na úkor sebe, a ten druhý vás zradí při první příležitosti. Nebude na vás brát ohled, stejně jako jste nebrali ohled sami na sebe.

Zrcadlo, zrcadlo…

Je vždycky snazší řešit druhého než sebe. Vlivem Měsíce v Kozorohu se můžete dostávat do situací, kdy budete mít pocit, že se druzí chovají nezodpovědně, nespolehlivě a dětinsky, tak se podívejte, kde se ve svém životě chováte podobně. Jen vám bude zrcadlit to, co u sebe nevidíte. Bude vám možná připadat, že život je těžký a je jen samá povinnost. Snadno propadnete strachu ze selhání a dostanete se do pocitu viny Strach ze selhání podporuje Měsíc v Kozorohu, ale objevuje se i tehdy, když máte pocit, že musíte naplnit nějakou formu, pravidla, co se má a co se nemá.

Související články

Další články