Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MĚSÍC ŠTÍRA JE TU: Proč je toto znamení tak kontroverzní?

Vláda Štíra je tu!
Zdroj: profimedia
Listopadu vládne znamení Štíra, které není zrovna dvakrát oblíbené. Podívejme se tedy na jednotlivé dekády tohoto znamení a najděme u Štíra i nějaká pozitiva, pokud to tedy jde.

Po skončení vlády Vah se na pomyslný trůn posadil Štír, který bude vládnout téměř celý listopad, a proto je nejvyšší čas přijít tomuto znamení na chuť. Jako každé znamení můžeme i Štíry rozdělit na 3 dekády, které mimo jiné určují i míru oduševnělosti a citlivosti. O negativních známkách Štíra, jako je pomstychtivost, nepřizpůsobivost nebo třeba sobectví, jste už jistě slyšeli. Otázkou ovšem je, jestli má toto znamení i své pozitivní vlastnosti? Odpověď zní ano! Nikdo z nás není jen zlý nebo jen dobrý.

1. dekáda

24. 10. – 2. 11. je termín, kdy se rodí Štíři první dekády. Tyto osoby si s sebou přinášejí mnoho povahových vlastností od svých předchůdkyní Vah, ovšem svého Štíra v sobě nezapřou. Přestože se tito lidé nedokáží moc vcítit do duše ostatních, jde o racionálně přemýšlející bytosti, které mají veškeré své činy dobře promyšlené. To znamená, že u nich je velkou výhodou, že se nenechávají ovlivňovat city, které mají často za následek scény, pomsty a ostatní věci Štírům podobné.

2. dekáda

3. 11. – 13. 11. je dobou, kdy na svět přicházejí skuteční Štíři se vším všudy. Nutno ovšem říct, že jen stěží najdete tak citlivé znamení, jako je právě Štír. Jejich empatičnost by se dala vyučovat, a tak není divu, že jde o velmi oblíbené vrby, partnery i kamarády. Problém nastává až v momentě, kdy Štíra zradíte.

3. dekáda

14. 11. – 22. 11. je datem, ve kterém se rodí Štíři, kteří už ledasco získávají i od svých nástupců, tedy Střelců. Jelikož jde o 3. dekádu, jde o bytosti mimořádně citlivé a duchovně zaměřené. S takovým Štírem se budete cítit opravdu jako v bavlnce a rozmluvy s ním budou velmi příjemné až terapeutické. Proto není divu, že právě ve 3. dekádě tohoto znamení se rodí lidé jako stvoření pro léčitele, astrology a jiná povolání podobného rázu.

Související články

Další články