Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Měsíc se zahalí do BARVY KRVE: Přináší s sebou děsivé proroctví o KONCI SVĚTA!

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Astro
Zatmění Měsíce, které proběhne 21. ledna, vyvolává obavy stoupenců teorie spiknutí, kteří považují krvavý Měsíc za znamení nastávajícího konce světa. Krvavý Měsíc následuje červencový krvavý Měsíc, který byl na obloze k vidění 27. července minulého roku. Nostradamovy předpovědi pro tento rok jsou plné strachu a utrpení. A někteří vykladači Bible už přicházejí rovnou s FINÁLNÍ APOKALYPSOU. Bude tomu tak? Dočká se lidstvo KONCE SVĚTA?

Doba APOKALYPSY

Známý americký pastor Paul Begley říká, že bychom neměli panikařit. Zároveň se ale ptá, zda krvavý Měsíc skutečně značí blížící se konec světa. V jednom rozhovoru uvedl: „Je to znamení konce našich časů. Jsme v době apokalypsy a tento krvavý Měsíc bude nejdelším krvavým Měsícem tohoto století.“

Říká také, že apokalypsu naznačují i světové pohromy, které se v posledních měsících dějí. „Je neuvěřitelné, jak se věci z Bible vyplňují v posledních dnech,“ dodává. Údajně je to skutečně znamení konce našeho světa a blížící se apokalypsy.

Pastor Begley poté ukázal na další pasáž v Bibli a tou je konkrétně Joel. Tam se píše, že Slunce se změní ve tmu a Měsíc v krev. Právě tyto biblické pasáže podle něj naznačují začátek konce. Nejspíš se ale nemusíme bát, protože pastor Begley prorokoval podobný konec světa o zatmění 27. července a nic se nestalo. Ať už se bude o konec světa jednat, či nebude, určitě si nenechte tento úžasný úkaz nechat utéct.

KRVAVÝ MĚSÍC jako výjimečný ÚKAZ

Krvavý Měsíc je poměrně vzácný jev, který se za posledních více než 500 let objevil pouze několikrát. Ovšem v předchozích letech byl viděn 4×, a to je opravdu extrémně vzácné. V roce 2014 se objevil 2×, v roce 2015 též 2×, další zatmění krvavého Měsíce v červenci 2018. A další nyní v lednu 2019.

V jakém čase žijeme

Ať se nám to líbí, nebo ne, je klidně možné, že lidstvo se ocitlo na konci svých dějin. Vidíme to všude okolo sebe: země chřadne, lidé jsou plni arogance, nenávisti, bují jiná náboženství. Démonizace je zkrátka na samém vrcholu. Přesně to vystihuje tento verš z Bible: "Buď si jist, že v posledních dnech nastanou těžké časy. Lidé budou milovat jen sami sebe a své peníze; budou vychloubační, arogantní, urážliví, vzpurní k rodičům, nevděční, bezbožní, bezcitní, nesmiřitelní, pomlouvační, nevázaní, bezuzdní, nepřátelé dobra, zrádci, lehkomyslní, domýšliví, milovníci rozkoše spíše než milovníci Boha.“ (Bible, 2. Timoteus 3,1–5)

Všechna znamení posledních časů a proroctví se pomalu, ale jistě naplňují, je jen otázkou času, jak dlouho to bude trvat!

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články